Проєкт молодої вченої з ЧНУ імені Петра Могили переміг у конкурсі міністерства освіти і науки України


Молоді вчені Могилянки перемогли в конкурсному відборі «Наукових робіт і науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених» і отримали фінансування своїх наукових проєктів. Одним з переможців стала Альона Швед з проєктом «Розробка новітніх інформаційно-комунікаційних технологій управління інтелектуальними ресурсами для підтримки процесів прийняття рішень органами оперативного управління».

Проєкт розрахований на три роки і передбачає комплексне дослідження видів невизначеності та розробку новітніх інноваційних інформаційно-комунікаційних технологій, інтелектуального аналізу знань та даних, що формуються в умовах складних форм невизначеності, багатокритеріальності та ризику задля підтримки процесу синтезу та прийняття ефективних рішень органами оперативного управляння.

Реалізація проєкту дозволить отримати нові інформаційно-комунікаційні технології, моделі та методи підтримки прийняття рішень на основі системного застосування технологій штучного інтелекту в умовах складних форм невизначеності та ризику.

Планується провести апробацію запропонованих технологій в інформаційно-телекомунікаційних системах державних органів стратегічного та оперативного планування і управління, наприклад, оперативно-координаційному центрі управління ДСНС України.

Окрім Альони Швед, на першому етапі реалізації проєкту будуть залучені молоді науковці факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили, зокрема Є. Давиденко, Є. Сіденко, Г. Горбань, І. Бурлаченко, І. Кандиба та ін.

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …