Проєкт кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили став одним із переможців конкурсу «Креативний туризм та інноваційні продукти на основі спадщини»

Вітаємо кафедру екології ЧНУ імені Петра Могили з перемогою проєкту «Химери дикого Степу» у конкурсі «Креативний туризм та інноваційні продукти на основі спадщини»!

Конкурс відбувся в межах грузинсько-українсько-болгарського проєкту «Туризм. Спадщина та Креативність» («Tourism, Heritage and Creativity», THC), що реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Georgian Arts and Culture Centre за кошти Програми Black Sea Basin.

Конкурс «Креативний туризм та інноваційні продукти на основі спадщини» спрямований на стимулювання розвитку нових інноваційних ідей креативного туризму та культурних продуктів, що базуються на напрямах нематеріальної культурної спадщини.

На участь у конкурсі було подано 20 заявок. За підсумками роботи міжнародної конкурсної комісії було затверджено 9 проєктів, серед яких і проєкт за напрямом «Креативна туристична пропозиція» – «Химери дикого Степу» ЧНУ імені Петра Могили. Проєкт фахівців-екологів університету має на меті створення креативного простору для реалізації творчого потенціалу майстрів та ознайомлення туристів із культурною спадщиною краю за допомогою проведення історичної реконструкції побуту, майстер-класів, реалізації творчого продукту тощо.

Надалі відібрані проєкти реалізовуватимуться у Миколаївській області. Переможці пройдуть навчання та отримають необхідні ресурси для пілотування своїх ідей.

Вітаємо команду кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили з перемогою проєкту в конкурсі!