Проєкт факультету комп’ютерних наук Могилянки посів перше місце в категорії соціальних проєктів на «StartUp Fest» в Запоріжжі

29 листопад 2019 року в місті Запоріжжя відбувся фестиваль бізнес-ідей «StartUp Fest». «StartUp Fest» – це креативний майданчик для формування сучасної системи підтримки та стимулювання бізнесу.

Заявки на участь в конкурсі стартапів подали 77 учасників. З них експерти відібрали 33 найкращих проєкта, які стосуються аграрного сектора, економіки, екології, медицини, IT-технологій і інклюзивних програм. Серед відібраних проєктів участь у конкурсі взяли дві розробки факультету комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили: MedLed (кафедра автоматизаціі та КІТ) та HomeMappy (кафедра комп’ютерно інженері).

Зазначимо, що це не перший захід, в якому беруть участь представники факультету комп’ютерних наук зі своїми розробками. Так, 5-7 листопада старший викладач кафедри АКІТ Олександр Беліков, Євген Дарнапук та студенти Ірина Сімакова та Павло Ткаченко взяли участь у міжнародному форумі Innovation Market, який проходив у Києві.

Крім битви стартапів у рамках фестивалю відбулися виступи експертів з Великобританії, України, Канади, Польщі, майстер-класи, ділові ігри та ін.
У результаті перше місце в категорії соціальних проєктів посів проєкт MedLed (старший викладач кафедри АКІТ Олександр Беліков та магістрант Павло Ткаченко).

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!