Проведено університетський тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

14 березня з ініціативи кафедри прикладної та вищої математики Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили було проведено І (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики. Олімпіаду організовано до дня Пі.

Це свято було засноване у 1987 році фізиком з Сан-Франциско Ларрі Шоу, який помітив, що в американській системі запису дат (місяць/число) дата 14 березня – 3/14 – і час 1:59 збігається з першими розрядами числа Пі = 3,14159. З того часу кожен рік люди не байдужі до математики відзначають День числа Пі. Число Пі – математична постійна, рівна відношенню довжини кола до її діаметру. Позначається буквою грецького алфавіту.

Учасники олімпіади будуть відзначені керівництвом університету, а переможці університетського туру здобудуть право представляти ЧНУ ім. Петра Могили на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики!