Проведено університетський тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

14 березня з ініціативи кафедри прикладної та вищої математики Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили було проведено І (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики. Олімпіаду організовано до дня Пі.

Це свято було засноване у 1987 році фізиком з Сан-Франциско Ларрі Шоу, який помітив, що в американській системі запису дат (місяць/число) дата 14 березня – 3/14 – і час 1:59 збігається з першими розрядами числа Пі = 3,14159. З того часу кожен рік люди не байдужі до математики відзначають День числа Пі. Число Пі – математична постійна, рівна відношенню довжини кола до її діаметру. Позначається буквою грецького алфавіту.

Учасники олімпіади будуть відзначені керівництвом університету, а переможці університетського туру здобудуть право представляти ЧНУ ім. Петра Могили на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики!

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.