Проведено університетський тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

14 березня з ініціативи кафедри прикладної та вищої математики Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили було проведено І (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики. Олімпіаду організовано до дня Пі.

Це свято було засноване у 1987 році фізиком з Сан-Франциско Ларрі Шоу, який помітив, що в американській системі запису дат (місяць/число) дата 14 березня – 3/14 – і час 1:59 збігається з першими розрядами числа Пі = 3,14159. З того часу кожен рік люди не байдужі до математики відзначають День числа Пі. Число Пі – математична постійна, рівна відношенню довжини кола до її діаметру. Позначається буквою грецького алфавіту.

Учасники олімпіади будуть відзначені керівництвом університету, а переможці університетського туру здобудуть право представляти ЧНУ ім. Петра Могили на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики!

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.