Проведено розширений семінар щодо перегляду та оновлення освітніх програм спеціальності 193 “Геодезія та землеустрій”

Кафедрою управління земельними ресурсами проведено розширений семінар з метою перегляду та оновлення освітніх програм спеціальності 193 “Геодезія та землеустрій”. На засідання семінару були запрошені роботодавці.

Усі вони виступили з пропозиціями на сучасні затребувані ринком аспекти практичної підготовки майбутніх фахівців, на які потрібно звернути увагу. Також наголосили на необхідності оволодіння компетентностями щодо використання сучасного геодезичного обладнання та програмного забезпечення, роботи з геодезичними системами і базами даних. Водночас директор ДП «Миколаївський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» О. Є. Сандольська наголосила на потребі розвитку компетентностей щодо використання сучасних технологій землевпорядного проєктування, адоптації освітнього процесу до змін державної та регіональної політики у сфері земельних відносин.

Також на методичному семінарі були запрошені студенти старших курсів, які могли взяти участь в обговорені, поспілкуватися з майбутніми роботодавцями та висловити свої побажання щодо організації навчального процесу.