Проведено розширене засідання Ради із забезпечення якості вищої освіти

28 листопада відбулося розширене засідання Ради із забезпечення якості вищої освіти, на якому учасники обговорили процес акредитації освітніх програм у 2023–2024 навчальному році та інші аспекти забезпечення якості освіти в ЧНУ імені Петра Могили.

Крім членів Ради, до обговорення долучилися зацікавлені директори інститутів, декани факультетів, завідувачі кафедр, гаранти освітніх програм, викладачі та студенти.

Кращими практиками провадження освітнього процесу та співпраці зі стейкґолдерами в межах освітніх програм поділилися проректор з науково-педагогічної роботи та питань розвитку, професор Микола Клименко (освітня програма за рівнем PhD «Медицина»), декан юридичного факультету Дмитро Січко (освітня програма за рівнем магістр «Право»), професор кафедри історії Інна Підберезних (освітня програма за рівнем магістр «Історія та археологія»).

У робочому порядку розглянули питання про організацію щорічного опитування серед здобувачів освіти в ЧНУ імені Петра Могили щодо якості освітніх послуг та про зміну графіка навчального процесу на 2024–2025 навчальний рік.

Окремо була акцентована увага на важливість внесення пропозицій до проекту положення «Про рейтингування науково-педагогічних працівників ЧНУ імені Петра Могили».

Дякуємо всім хто долучився та зробив вагомий внесок у забезпечення якості вищої освіти!