Проведення профорієнтаційної зустрічі ВСП “Бобринецький аграрний фаховий коледж ім. В.Порика Білоцерківського НАУ”

5 лютого викладачі кафедри управління земельними ресурсами професорка Олена Лазарєва, професор Сергій Чорний та старший викладач Андрій Мась провели онлайн-зустріч зі здобувачами вищої освіти випускної групи ВСП “Бобринецький аграрний фаховий коледж ім.В.Порика Білоцерківського НАУ”

Викладачі ознайомили студентів коледжу з переліком освітніх програм, за якими здійснюється навчання в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили, а також порекомендували розділ сайту університету де є корисна інформація для вступу.

Науково-педагогічні працівники кафедри, які мають великий практичний досвід роботи, розповіли слухачам про особливості спеціальності 193 Геодезія та землеустрій, сферу та напрями діяльності спеціалістів-землевпорядників і геодезистів, можливості працевлаштування випускників, наголосивши на гнучкості отримуваної освітньої кваліфікації, що дає можливість просувати кар’єру за багатьма напрямками.

Також викладачі наголосили на тому, що у повоєнний період, період відновлення та розбудови України спеціалісти-геодезисти будуть дуже затребуваними, так як без них не може відбуватися жодне будівництво.

Дякуємо за організацію та можливість проведення заходу адміністрації коледжу та сподіваємося на плідну співпрацю! Бажаємо випускникам успішно закінчити навчання та продовжити свою освіту в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили!