Проведення Круглого столу «Позбавлення від імперської спадщини в контексті імплементації європейських цінностей» в рамках проєкту EVADEM

13 жовтня 2023 року на базі ЧНУ імені Петра Могили відбулося засідання Круглого столу «Позбавлення від імперської спадщини в контексті імплементації європейських цінностей».

Круглий стіл проведений у рамках міжнародного проєкту Erasmus+ за напрямком Модуль Жана Моне «Імплементація європейських цінностей як базис демократії в Україні» (EVADEM) No101085843 — EVADEM — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH.

Захід відбувався в змішаному форматі – засідання двох секцій з подальшим обговоренням виступів та фінальною дискусією.

Модератором заходу є Анна Соловйова, доцентка кафедри журналістики.

Метою заходу є залучення представників місцевого самоврядування, громадського сектору, студентської та наукової спільноти, експертів, представників ЗМІ до обговорення та дискусії щодо позбавлення українського суспільного простору від імперської спадщини в контексті імплементації європейських цінностей та євроінтеграційних прагнень України. У результаті були проаналізовані настрої цільових груп, організатори отримали зворотній зв’язок та всі учасники розробили подальші рекомендації щодо тематики обговорення.

Вітальним словом зустріч розпочали доктор технічних наук, професор та ректор університету Леонід Клименко, доктор історичних наук, професор, перший проректор та координатор проєкту EVADEM Юрій Котляр, а також доктор юридичних наук, професор, т.в.о. проректора з наукової роботи та міжнародного співробітництва Алла Коваль.

Миколаївської обласної організації Національної спілки краєзнавців України Олександр Тригуб, головний редактор ТРК Март Віталій Мехеда, а також співзасновники ГО «Асоціація політологів Півдня «ОЛЬВІЯ» Вячеслав Шпаков та Дмитро Клименко.

Дякуємо всім спікерам та учасникам за цікаве обговорення!