Протидія насильства і зміни насильницької поведінки кривдника: викладачі кафедри соціальної роботи і управління провели підвищення кваліфікації соціальних працівників

За ініціативи Миколаївського обласного центру соціальних служб з 16 квітня по 26 квітня 2024 року викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили реалізували сертифікатну програму підвищення кваліфікації «Підготовка соціальних працівників, щодо протидії домашньому насильству і зміни насильницької поведінки кривдника».

Курс тривав 10 днів, 60 годин і охопив безліч аспектів, які є надзвичайно важливими при роботі з кривдниками, зокрема гендерні аспекти, ролі та стереотипи, виховання дітей, мотивація до змін, сексуальна поведінка та агресія, формування здорового способу життя, контроль емоцій, ненасильницьке спілкування, сприяння зміні насильницької поведінки кривдника, формування соціально-прийнятих норм та гуманістичних цінностей, відбудовування здорових стосунків з членами родини та оточуючими, та інші. Учасники отримали як теоретичні, так і практичні знання для проведення програм для кривдників.

Сертифікати про підвищення кваліфікації від Чорноморського національного університету імені Петра Могили вручила Директор Миколаївського обласного центру соціальних служб Світлана Янковська.

Підвищення кваліфікації проводили кандидати педагогічних наук, доценти кафедри Олена Кузнецова й Руслан Чубук.

Дякуємо Миколаївському обласному центру соціальних служб та учасникам програми, чия зацікавленість та велика праця допомагають розвивати та удосконалювати державну політику щодо попередження насильства!