Прості правила спілкування у месенджерах


Мабуть, всі погодяться, що якість комунікацій прямим чином впливає на ефективність співробітників і результати проєктів. Що вже говорити про особисте життя! І якщо вже XXI століття — це епоха інтернету і технологій, тому крім спілкування в режимі «life», необхідно вчитися і правильному онлайн-спілкуванню.

Етикет часто асоціюють з чимось архаїчним. Сьогодні популярна думка, що жорсткі правила поведінки в суспільстві вже ні до чого. Але в цифровому світі, та й в офлайн, це не зовсім так. Онлайн ми набагато частіше робимо помилки в спілкуванні, тому що не бачимо співрозмовника і повністю залежимо від можливостей використовуваної платформи. Особливо це стосується ділових листувань. А етикет допомагає уникнути затримок і ймовірності бути неправильно зрозумілим.

Розумно припустити, що дотримання правил комунікацій допоможе знизити ризики виникнення негативних ситуацій і спростити процес взаємодії зі співрозмовником. Проте не існує загальноприйнятого кодексу онлайн-етикету.

Портал Studway склав цілий список правил онлайн-етикету та розпитав психологів стосовно того, як діяти у різних онлайн-ситуаціях на роботі. Ми ж структурували цей матеріал та пропонуємо вам слайди з актуальними орієнтирами з діджитал-етикету.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут