Прощання із Заслуженим працівником народної освіти України, професором П.М. Тригубом

28 грудня 2016 року у стінах Чорноморського Національного університету ім. Петра Могили відбулося прощання із Заслуженим працівником народної освіти України, доктором історичних наук, професором Петром Микитовичем Тригубом, який пішов з життя 26 грудня.

9pyWSKpO7bU

Петро Микитович працював у ЧНУ ім. Петра Могили від самого дня його заснування, був щирим патріотом нашої держави, вірив у її розквіт, доклав титанічних зусиль до розбудови України та зробив неоціненний внесок у розвиток вітчизняної науки. Петро Микитович був людиною, яка своєю працелюбністю на освітянській ниві та чесністю надихала трудовий колектив як факультету політичних наук, так і всього університету. З повагою та розумінням він ставився до своїх учнів та студентів, віддавав їм своє серце, передавав знання та ділився життєвим досвідом. Попрощатися з Петром Микитовичем прийшли його рідні, друзі, колеги та вихованці.

Наші глибокі співчуття рідним та близьким.
Вічна та світла пам’ять Петру Микитовичу.

WbbpDPJ4bKc

Петро Микитович Тригуб

Доктор історичних наук, Заслужений працівник народної освіти України, Кавалер ордену «За заслуги» ІІІ ступеня, нагороджений відзнакою «За заслуги перед Миколаївщиною» ІІ ступеня, професор кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики ЧНУ ім. Петра Могили