Прощання із Заслуженим працівником народної освіти України, професором П.М. Тригубом - ЧНУ iм. Петра Могили

28 грудня 2016 року у стінах Чорноморського Національного університету ім. Петра Могили відбулося прощання із Заслуженим працівником народної освіти України, доктором історичних наук, професором Петром Микитовичем Тригубом, який пішов з життя 26 грудня.

9pyWSKpO7bU

Петро Микитович працював у ЧНУ ім. Петра Могили від самого дня його заснування, був щирим патріотом нашої держави, вірив у її розквіт, доклав титанічних зусиль до розбудови України та зробив неоціненний внесок у розвиток вітчизняної науки. Петро Микитович був людиною, яка своєю працелюбністю на освітянській ниві та чесністю надихала трудовий колектив як факультету політичних наук, так і всього університету. З повагою та розумінням він ставився до своїх учнів та студентів, віддавав їм своє серце, передавав знання та ділився життєвим досвідом. Попрощатися з Петром Микитовичем прийшли його рідні, друзі, колеги та вихованці.

Наші глибокі співчуття рідним та близьким.
Вічна та світла пам’ять Петру Микитовичу.

WbbpDPJ4bKc

Петро Микитович Тригуб

Доктор історичних наук, Заслужений працівник народної освіти України, Кавалер ордену «За заслуги» ІІІ ступеня, нагороджений відзнакою «За заслуги перед Миколаївщиною» ІІ ступеня, професор кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики ЧНУ ім. Петра Могили

квітня
Наукова конференція “Слов’янські студії”

21–22 квітня 2017 року на базі кафедри української філології, теорії та історії літератури Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбудеться ІІ Міжнародна наукова конференція «Слов’янські студії», присвячена 150-річчю заснування Південнослов’янського пансіону Тодора Мінкова.

червня
Ольвійський форум-2017!

Організатори конференції мають за честь запросити Вас до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Ольвійський форум-2017: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі», яка відбудеться 8-11 червня 2017 р. (м. Миколаїв, с.м.т. Коблеве, Україна).

квітня
Кінопоказ стрічки “Жінки Майдану”

О 15.30 у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться кінопоказ стрічки “Жінки Майдану”. Документальний фільм “Жінки Майдану” присвячено ролі жінок у творенні Революції Гідності, майбутніх подій в Україні.