Прощання із Заслуженим працівником народної освіти України, професором П.М. Тригубом - ЧНУ iм. Петра Могили

28 грудня 2016 року у стінах Чорноморського Національного університету ім. Петра Могили відбулося прощання із Заслуженим працівником народної освіти України, доктором історичних наук, професором Петром Микитовичем Тригубом, який пішов з життя 26 грудня.

9pyWSKpO7bU

Петро Микитович працював у ЧНУ ім. Петра Могили від самого дня його заснування, був щирим патріотом нашої держави, вірив у її розквіт, доклав титанічних зусиль до розбудови України та зробив неоціненний внесок у розвиток вітчизняної науки. Петро Микитович був людиною, яка своєю працелюбністю на освітянській ниві та чесністю надихала трудовий колектив як факультету політичних наук, так і всього університету. З повагою та розумінням він ставився до своїх учнів та студентів, віддавав їм своє серце, передавав знання та ділився життєвим досвідом. Попрощатися з Петром Микитовичем прийшли його рідні, друзі, колеги та вихованці.

Наші глибокі співчуття рідним та близьким.
Вічна та світла пам’ять Петру Микитовичу.

WbbpDPJ4bKc

Петро Микитович Тригуб

Доктор історичних наук, Заслужений працівник народної освіти України, Кавалер ордену «За заслуги» ІІІ ступеня, нагороджений відзнакою «За заслуги перед Миколаївщиною» ІІ ступеня, професор кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики ЧНУ ім. Петра Могили

Мар’яна Садовська

Cпівачка, акторка, музичний драматург, викладачка, фольклористка. Львів’янка, яка вже багато років мешкає в Кельні, а працює в різних країнах Європи і США. Віртуозну мизикантку через її голосову палітру та надзвичайну експресію називають «українською Бйорк». Мар’яна співпрацює із всесвітньо відомим Kronos …

листопад
УВАГА! КУРСИ ВИВЧЕННЯ МОВ ТА ОСНОВ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАМОТНОСТІ!

ЧНУ  імені Петра Могили продовжує набір в групи для вивчення мов, а саме: англійської, французької, польської, іспанської, німецької, російської, української, корейської, китайської.

грудня
Ділова гра для старшокласників «Фінансовий супергерой»

ЧНУ імені Петра Могили запрошує учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл міста Миколаєва та Миколаївської області взяти участь у діловій грі «Фінансовий супергерой», яка буде проведена на базі факультету економічних наук у грудні.