Пропонуємо всім охочим пройти безкоштовне тестування на ВІЛ-інфекцію на базі університету


У рамках Європейського тижня тестування, за участі Миколаївського обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг миколаївської обласної ради, 27 листопада 2019 року буде проводитись тестування на ВІЛ-інфекцію з 11:00 до 14:00 у приміщенні медичного пункту 3-го корпусу ЧНУ імені Петра Могили.

До уваги, впродовж 2019 року під час звернення за медичною допомогою в Миколаївській області серед молоді було вперше виявлено ВІЛ у 12 осіб.

Деканат медичного інституту

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …