Пропонуємо всім охочим пройти безкоштовне тестування на ВІЛ-інфекцію на базі університету


У рамках Європейського тижня тестування, за участі Миколаївського обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг миколаївської обласної ради, 27 листопада 2019 року буде проводитись тестування на ВІЛ-інфекцію з 11:00 до 14:00 у приміщенні медичного пункту 3-го корпусу ЧНУ імені Петра Могили.

До уваги, впродовж 2019 року під час звернення за медичною допомогою в Миколаївській області серед молоді було вперше виявлено ВІЛ у 12 осіб.

Деканат медичного інституту

 

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …