Prometheus запускає мовний онлайн-курс


Освітня латформа Prometheus продовжує підтримувати всесвітній флешмоб #ЯЗалишаюсяВдома у рамках карантину. Тому відкриває реєстрацію на безкоштовний онлайн-курс “Українська за 27 уроків”. Курс стартує 2 квітня, а отже на карантині у нас є шанс поглибити знання рідної мови.

Курс розробила проєктна команда Є-мова та волонтерська ініціатива Безкоштовні курси української мови (ГО Український світ) за підтримки Програми EGAP, що виконується МБО Фонд Східна Європа та партнерами, у межах першого національного конкурсу ІТ-проєктів у сфері е-демократії EGAP Challenge.

Це перший курс з української мови елементарного рівня (А1-А2), розрахований на широке коло слухачів, зокрема тих, хто вдома чи на роботі послуговується російською. Онлайновий формат буде доступний і зручний українцям, які мешкають на окупованих територіях Криму, Донецької та Луганської областей. Також він стане у пригоді й вступникам до закладів вищої освіти, які хочуть покращити свою розмовну мову.

Курс з української мови розроблений так, щоб розвивати комунікаційні можливості слухачів та ефективно використовувати українську в різних життєвих ситуаціях. Розробники врахували не лише загальноєвропейські норми з мовної освіти та стандартизовані вимоги до володіння українською як іноземною, а й 6-річний досвід викладання на курсах української мови.

За допомогою прогнозованих стандартних ситуацій слухачі зможуть опанувати не лише навички базового спілкування українською, а й розберуться з особливостями вимови українських звуків, заповнять лексичні, граматичні прогалини.

IMG_20200326_114343.png (720×354)

 

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).