Прокурор Миколаївської області зустрівся зі студентами Могилянки

25 жовтня до ЧНУ ім. Петра Могили завітав прокурор Миколаївської області  Тарас Дунас. Він прочитав лекцію студентам Юридичного факультету 2-го та 3-го курсів.

Прокурор поділився шляхом свого професійного становлення, поговорив зі студентами на цікаві теми,  згадуючи історію України, зокрема Миколаївщини.

Юридичний факультет координує діяльність у правопросвітницькій сфері з представниками обласної прокуратури, а такі зустрічі, як сьогодні, проходять досить часто. Так, наступного тижня запланована зустріч з прокурором Миколаївської області  для студентів 1-го курсу.

«Подібні зустрічі в нас постійні і, в принципі, як ви бачили, вони є не просто цікавими. Але й самі студенти відносяться до таких зустрічей з захопленням, тому що вони дізнаються ті речі, які їм не завжди говорять на лекціях чи на семінарах, ті речі, які вони можуть не завжди прочитати в підручниках. Тому така актуальна, жива бесіда достатньо важлива і для свідомості наших студентів, для професійного виховання і росту», – коментує зустріч декан юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили, Дмитро Січко.