Прокурор Миколаївської області зустрівся зі студентами Могилянки

25 жовтня до ЧНУ ім. Петра Могили завітав прокурор Миколаївської області  Тарас Дунас. Він прочитав лекцію студентам Юридичного факультету 2-го та 3-го курсів.

Прокурор поділився шляхом свого професійного становлення, поговорив зі студентами на цікаві теми,  згадуючи історію України, зокрема Миколаївщини.

Юридичний факультет координує діяльність у правопросвітницькій сфері з представниками обласної прокуратури, а такі зустрічі, як сьогодні, проходять досить часто. Так, наступного тижня запланована зустріч з прокурором Миколаївської області  для студентів 1-го курсу.

«Подібні зустрічі в нас постійні і, в принципі, як ви бачили, вони є не просто цікавими. Але й самі студенти відносяться до таких зустрічей з захопленням, тому що вони дізнаються ті речі, які їм не завжди говорять на лекціях чи на семінарах, ті речі, які вони можуть не завжди прочитати в підручниках. Тому така актуальна, жива бесіда достатньо важлива і для свідомості наших студентів, для професійного виховання і росту», – коментує зустріч декан юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили, Дмитро Січко.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.