Пройшов просвітницький захід національно-патріотичного спрямування для студентів та співробітників навчально-наукового медичного інституту

28 квітня 2023 року для студентів та співробітників навчально-наукового медичного інституту Чорноморського національного університету імені Петра Могили провели просвітницький захід національно-патріотичного спрямування в онлайн-форматі.

Захід пройшов із залученням підполковника, учасника бойових дій, Заслуженого лікаря України  викладача кафедри гігієни, соціальної медицини, громадського здоров’я та медичної інформатики Юрія Фролова.

Учасники заходу мали нагоду послухати розповідь учасника бойових дій та поставити питання. Спікер розповів своє бачення збройної агресії російської федерації проти України та пробудив відчуття вдячності і поваги до ветеранів війни.

Дякуємо за цікаву зустріч. Усе буде Україна!