Пройшов перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови

У період з 31 січня по 22 лютого 2019 року на базі кафедри англійської філології Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили було проведено перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови, у якому взяли участь 38 студентів спеціальності «Германські мови та літератури (переклад включно) – англійська» з першого по п’ятий роки навчання.

Програма Олімпіади включала в себе три тури, під час яких студентам були запропоновані завдання з лексики та граматики англійської мови, читання, аудіювання, написання есе в межах запропонованої теми, тест з теоретичних дисциплін та комунікативне повідомлення на основі візуального матеріалу. Усі завдання відповідали рівню C1 (Advanced) згідно з CEFR і були спрямовані на перевірку рівня розвитку фахових компетентностей та стимулювання подальшого розвитку студентів у професійній сфері.

За результатами першого етапу Олімпіади переможцем став студент 441 групи Паховський Ігор. Друге місце посіла студентка 541 групи Астахова Маргарита, а бронзовим призером стала студентка 342 групи Шкуріна Поліна.

Переможці першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови рекомендовані до участі у другому етапі Олімпіади, що відбудеться в Національному університеті «Острозька Академія», м. Острог, Рівненська обл., з 8 по 10 квітня 2019 року.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.