Пройшов перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови

У період з 31 січня по 22 лютого 2019 року на базі кафедри англійської філології Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили було проведено перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови, у якому взяли участь 38 студентів спеціальності «Германські мови та літератури (переклад включно) – англійська» з першого по п’ятий роки навчання.

Програма Олімпіади включала в себе три тури, під час яких студентам були запропоновані завдання з лексики та граматики англійської мови, читання, аудіювання, написання есе в межах запропонованої теми, тест з теоретичних дисциплін та комунікативне повідомлення на основі візуального матеріалу. Усі завдання відповідали рівню C1 (Advanced) згідно з CEFR і були спрямовані на перевірку рівня розвитку фахових компетентностей та стимулювання подальшого розвитку студентів у професійній сфері.

За результатами першого етапу Олімпіади переможцем став студент 441 групи Паховський Ігор. Друге місце посіла студентка 541 групи Астахова Маргарита, а бронзовим призером стала студентка 342 групи Шкуріна Поліна.

Переможці першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови рекомендовані до участі у другому етапі Олімпіади, що відбудеться в Національному університеті «Острозька Академія», м. Острог, Рівненська обл., з 8 по 10 квітня 2019 року.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.