Пройшли змагання з волейболу та плавання в рамках Спартакіади серед співробітників Могилянки

11 та 13 березня були проведені попередні змагання з волейболу в рамках Спартакіади серед співробітників Могилянки. За результатами цих змагань 15 березня відбудуться фінальні ігри за 4-6 місце та за 7-8 місце, за 1-3 місце – 21 березня.

Також пройшли змагання з плавання в рамках Спартакіади ЧНУ імені Петра Могили серед співробітників. Результати змагань:

1. ФВіС
  2. ІДУ
  3. МІ
  4. АГЧ
  5. ФКН
  6. ФПН
  7. ІФ
  8. ЮФ

Дякуємо учасникам та суддям за теплу дружню атмосферу!

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.