Пройшли перші в цьому навчальному році збори Волонтерського центру ЧНУ ім. Петра Могили

13 вересня в аудиторії 4-107 відбулись перші в цьому навчальному році збори Волонтерського центру ЧНУ ім. Петра Могили.  На зустрічі обговорили досвід функціонування Волонтерського центру та подальші проекти, які планують реалізувати.

Центр шукає волонтерів для проектів за такими напрямами:

• курси початкової англійської для дітей з ментальними порушеннями (громадська організація «Усмішка дитини»);
  • курси початкової комп’ютерної грамотності для дітей з ментальними порушеннями (громадська організація «Усмішка дитини»);
  • заняття з дітьми з інвалідністю (арт-техніки) (громадська організація «Діалог»);
  • робота в групах на тему «Дискримінація» (майстер-класи для дітей, круглі столи, робота з жертвами дискримінації, проведення Всеукраїнської конференції) (в рамках гранту «Україна-Норвегія»)

Волонтерський центр нашого університету знаходить волонтерів як для готових проектів, так і радо підтримує нові проекти, які можуть запропонувати учасники центру. Волонтерський рух – це не лише можливість допомогти людям, яким це дійсно необхідно, а й спосіб навчитися чогось, отримати нові знання та навички.

Якщо у вас є бажання стати волонтером або ви хочете отримати більше інформації – звертайтесь до кабінету 4-107 або до представника Волонтерського центру, Юлії Авраменко.

листопада
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …

Ознайомчий майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова

Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний з правильно побудованим іміджем.

листопада
Соціальний проект “Миколаїв – місто рівності”

У ЧНУ імені П.Могили стартував соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності». У рамках проекту заплановано громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації “StopDiscrimi”