Пройшли перші в цьому навчальному році збори Волонтерського центру ЧНУ ім. Петра Могили

13 вересня в аудиторії 4-107 відбулись перші в цьому навчальному році збори Волонтерського центру ЧНУ ім. Петра Могили.  На зустрічі обговорили досвід функціонування Волонтерського центру та подальші проекти, які планують реалізувати.

Центр шукає волонтерів для проектів за такими напрямами:

• курси початкової англійської для дітей з ментальними порушеннями (громадська організація «Усмішка дитини»);
  • курси початкової комп’ютерної грамотності для дітей з ментальними порушеннями (громадська організація «Усмішка дитини»);
  • заняття з дітьми з інвалідністю (арт-техніки) (громадська організація «Діалог»);
  • робота в групах на тему «Дискримінація» (майстер-класи для дітей, круглі столи, робота з жертвами дискримінації, проведення Всеукраїнської конференції) (в рамках гранту «Україна-Норвегія»)

Волонтерський центр нашого університету знаходить волонтерів як для готових проектів, так і радо підтримує нові проекти, які можуть запропонувати учасники центру. Волонтерський рух – це не лише можливість допомогти людям, яким це дійсно необхідно, а й спосіб навчитися чогось, отримати нові знання та навички.

Якщо у вас є бажання стати волонтером або ви хочете отримати більше інформації – звертайтесь до кабінету 4-107 або до представника Волонтерського центру, Юлії Авраменко.

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.