Пройшла зустріч з Андрієм Гончаруком


23 травня в читальній залі ЧНУ ім. Петра Могили пройшла зустріч із Андрієм Гончаруком та студентами.

Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України та координатор Стипендіальної програми німецької економіки, яку Торгово-промислова палата реалізує з 2015 року.

Андрій Гончарук у рамках турне регіонами під час зустрічі розповів про Стипендіальну програму німецької економіки, в яких можуть взяти участь студенти.

Цей проект двосторонньої співпраці Німеччини й України було втілено в життя у 2014 році з ініціативи Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку (BMZ) і фінансується німецьким урядом. Із української сторони партнерами виступили Торгово-промислова палата та Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

«Найбільшою перевагою цієї програми є те, що вона безкоштовна, студенти отримують стипендію, а також проект надає українським студентам можливість пройти стажування від трьох до п’яти місяців на провідних німецьких підприємствах ключових галузей економіки, серед яких:  SAP, Deutsche Bank, Metro, Bosch, John Deer, Bombardier, Deutsche Bahn, Allianz, Hannover Rück, Commerzbank та багато інших. Напрямів у програмі дуже багато: в основному це прикладні науки, але й гуманітарії також можуть знайти для себе місця. Нині близько 50 підприємств, які набирають студентів», – розповів Андрій Гончарук.

Таким чином, молодь стає зацікавленою вивчати іноземні мови та займати більш свідому й активну життєву позицію. У результаті покращується їхня конкурентоспроможність, а у довгостроковій перспективі – зміцнюється освітній та економічний потенціал держави.

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету