Пройшла зустріч з Андрієм Гончаруком


23 травня в читальній залі ЧНУ ім. Петра Могили пройшла зустріч із Андрієм Гончаруком та студентами.

Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України та координатор Стипендіальної програми німецької економіки, яку Торгово-промислова палата реалізує з 2015 року.

Андрій Гончарук у рамках турне регіонами під час зустрічі розповів про Стипендіальну програму німецької економіки, в яких можуть взяти участь студенти.

Цей проект двосторонньої співпраці Німеччини й України було втілено в життя у 2014 році з ініціативи Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку (BMZ) і фінансується німецьким урядом. Із української сторони партнерами виступили Торгово-промислова палата та Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

«Найбільшою перевагою цієї програми є те, що вона безкоштовна, студенти отримують стипендію, а також проект надає українським студентам можливість пройти стажування від трьох до п’яти місяців на провідних німецьких підприємствах ключових галузей економіки, серед яких:  SAP, Deutsche Bank, Metro, Bosch, John Deer, Bombardier, Deutsche Bahn, Allianz, Hannover Rück, Commerzbank та багато інших. Напрямів у програмі дуже багато: в основному це прикладні науки, але й гуманітарії також можуть знайти для себе місця. Нині близько 50 підприємств, які набирають студентів», – розповів Андрій Гончарук.

Таким чином, молодь стає зацікавленою вивчати іноземні мови та займати більш свідому й активну життєву позицію. У результаті покращується їхня конкурентоспроможність, а у довгостроковій перспективі – зміцнюється освітній та економічний потенціал держави.

Події та оголошення


вересня
24
Зустріч з Андрієм Сідляренко

Шановні колеги! 24 вересня 2019 року запрошуємо Вас на зустріч з директором ТОВ «Антиплагіат» Андрієм Сідляренко! В програмі: 1. Майстер-клас практичної роботи з Unicheck (9.30-10.30, комп’ютерний клас №9, ауд.1-108) 2. Презентація онлайн-сервісу пошуку плагіату Unicheck (10.30, приміщення Вченої ради) 3. …

веренся
26
Запрошуємо на Manhattan Short Film Festival 2019

З 26 по 28 вересня у кінотеатрі «Батьківщина» відбудеться Manhattan Short Film Festival 2019  Щорічний Манхеттенський кінофестиваль проходить в 300 містах на всіх континентах. Кожен глядач може стати членом міжнародного журі і взяти участь у виборі кращої короткометражки року. В …

Запрошуємо на роботу в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили!

Шукаємо людину на посаду редактора сайту в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили! Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили відповідає за роботу з найактуальнішою та найцікавішою інформацією про ЗВО й забезпечує своєчасне висвітлення новин на сайті університету та офіційній сторінці …