Пройшла зустріч з Андрієм Гончаруком


23 травня в читальній залі ЧНУ ім. Петра Могили пройшла зустріч із Андрієм Гончаруком та студентами.

Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України та координатор Стипендіальної програми німецької економіки, яку Торгово-промислова палата реалізує з 2015 року.

Андрій Гончарук у рамках турне регіонами під час зустрічі розповів про Стипендіальну програму німецької економіки, в яких можуть взяти участь студенти.

Цей проект двосторонньої співпраці Німеччини й України було втілено в життя у 2014 році з ініціативи Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку (BMZ) і фінансується німецьким урядом. Із української сторони партнерами виступили Торгово-промислова палата та Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

«Найбільшою перевагою цієї програми є те, що вона безкоштовна, студенти отримують стипендію, а також проект надає українським студентам можливість пройти стажування від трьох до п’яти місяців на провідних німецьких підприємствах ключових галузей економіки, серед яких:  SAP, Deutsche Bank, Metro, Bosch, John Deer, Bombardier, Deutsche Bahn, Allianz, Hannover Rück, Commerzbank та багато інших. Напрямів у програмі дуже багато: в основному це прикладні науки, але й гуманітарії також можуть знайти для себе місця. Нині близько 50 підприємств, які набирають студентів», – розповів Андрій Гончарук.

Таким чином, молодь стає зацікавленою вивчати іноземні мови та займати більш свідому й активну життєву позицію. У результаті покращується їхня конкурентоспроможність, а у довгостроковій перспективі – зміцнюється освітній та економічний потенціал держави.

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут