Проходить набір до онлайн-школи для викладачів та студентів «НАТО – альянс можливостей»

ГО «Інтерньюз-Україна» оголошує набір на онлайн-школу для освітян «НАТО – альянс можливостей». Участь у школі можуть взяти викладачі та студенти зі всієї України. Головне, аби освітяни, прагнули вдосконалити знання з теми НАТО та співробітництва НАТО з Україною.

Онлайн-школа триватиме два дні – з 9 по 10 грудня. Заняття проходитимуть з 15:00 до 18:00. Експерти та експертки докладно розкажуть про НАТО, його місію, функції та цінності. Окрема увага буде приділена співпраці НАТО з Україною. Серед спікерів заходу будуть директорка Центру інформації та документації НАТО в Україні Вінета Кляйне, кандидат політичних наук, автор телевізійного проєкту «Фактор безпеки» Сергій Череватий та інші.

Для того, аби взяти участь, потрібно до 9 грудня (12:00) заповнити реєстраційну форму. Кількість учасників обмежена. Відбір проходить на конкурсній основі – за змістом заповнених заявок. Участь безплатна.

Захід реалізується в межах проєкту «НАТО – це люди», що фінансується Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, що діє через Міністерство закордонних справ і у справах Співдружності націй Великої Британії («FCDO»).