«Прогресильні» започаткували медіа-кампанію #russiamustpaynow

Громадська організація «Прогресильні» започаткувала медіа-кампанію, головний меседж якої #russiamustpaynow. Вона була створена з огляду на необхідність відновлення української освіти та її головна мета – довести до зарубіжних та національних еліт безальтернативність та необхідність термінової конфіскації російських активів на користь України.

Медіа-кампанія складається не лише з текстових дописів, фото та статистичних даних, а й з коротких відео освітян про втрати освіти. Саме відео і необхідні громадській організації «Прогресильні». Тому діліться своїми історіями, емоціями та почуттями, розказуйте, що значить зруйнований/пошкоджений університет для вас. Ваша розповідь не обов’язково повинна бути пов’язана з кар’єрою або навчальним процесом, але повинна корелюватися з університетом.

До відео є перелік технічних вимог:

• зйомка на фоні зруйнованого/пошкодженого університету, лабораторії, бібліотеки, спорткомплексу тощо з коментарем;
  • тривалість частини відео з коментарем до 30 секунд (якщо зміст того вартий можна трішки довше), крім того ОБОВ’ЯЗКОВО лишити на початку відео 6-7 секунд та в кінці до 10 секунд БЕЗ голосу автора, аби можна було накласти на відео текст або хештег;
  • зйомка вертикальна;
  • бажано коментар англійською, але це не обов’язкова вимога.

Усі матеріали, які ви створите, будуть розміщені в соціальних мережах громадської організації «Прогресильні».

За уточненнями вимог та консультаціями звертайтеся до координатора кампанії Костянтина за номером +380 97 906 36 36.