Програма обміну для студентів GOxChange

GoGlobal пропонує круту програму обміну молоді для студентів. Програма проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України, за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC). Покривається все (проїзд, проживання, харчування).

«GOxChange» – національні обміни молоддю з метою формування відповідального лідерства, підвищення рівня громадської активності, міжрегіональної взаємодії та мобільності молоді.

Програма триватиме 7 днів в одному з 4 міст восени 2019 року.

Під час програми учасники та учасниці будуть обмінюватися досвідом, навчатися один в одного і зустрічатися з видатними громадськими та культурними діячами, досліджувати місто та створювати власні проекти.

Що стане результатом участі?

Створення власних проектів – це обов’язкова умова участі. Кожна команда протягом 7 днів перебування працюватиме над проектом на одну із запропонованих тем.

Передбачена фінальна подія у грудні для усіх учасників та учасниць обмінів.

Харків – 15-22 вересня.

Запоріжжя – 6-13 жовтня.

Херсон – 27 жовтня-3 листопада.

Івано-Франківськ – 17-24 листопада.

Вимоги:

– вік 18 – 23 років;

– участь можуть брати студенти закладів вищої освіти будь-якої спеціальності;

– маєте бажання працювати над реалізацією власних проектів;

– ви – активні та вмотивовані!

Подати заявку потрібно за посиланням.

Дедлайн: 31 липня.