Профорієнтація серед школярів м. Южноукраїнськ


На початку листопада 2018 року в рамках профорієнтаційної роботи було проведено зустріч викладачів університету ЧНУ ім. П. Могили зі старшокласниками загальноосвітніх навчальних закладів м. Южноукраїнськ. Захід відбувся в Палаці культури «Енергетик» за сприяння Южноукраїнської міської філії Миколаївського обласного центру зайнятості.

Презентація Чорноморського національного університету факультетів та спеціальностей пройшла на досить високому рівні. Учні з цікавістю слухали наших колег та ставили актуальні запитання. Під час зустрічі старшокласників ознайомили з новими освітніми програмами, розповіли про можливості та переваги навчання в нашому університеті, про студентське життя та перспективи подальшого працевлаштування.

Чекаємо майбутніх першокурсників!

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …