Профорієнтація серед школярів м. Южноукраїнськ

На початку листопада 2018 року в рамках профорієнтаційної роботи було проведено зустріч викладачів університету ЧНУ ім. П. Могили зі старшокласниками загальноосвітніх навчальних закладів м. Южноукраїнськ. Захід відбувся в Палаці культури «Енергетик» за сприяння Южноукраїнської міської філії Миколаївського обласного центру зайнятості.

Презентація Чорноморського національного університету факультетів та спеціальностей пройшла на досить високому рівні. Учні з цікавістю слухали наших колег та ставили актуальні запитання. Під час зустрічі старшокласників ознайомили з новими освітніми програмами, розповіли про можливості та переваги навчання в нашому університеті, про студентське життя та перспективи подальшого працевлаштування.

Чекаємо майбутніх першокурсників!