Профорієнтація серед школярів м. Южноукраїнськ


На початку листопада 2018 року в рамках профорієнтаційної роботи було проведено зустріч викладачів університету ЧНУ ім. П. Могили зі старшокласниками загальноосвітніх навчальних закладів м. Южноукраїнськ. Захід відбувся в Палаці культури «Енергетик» за сприяння Южноукраїнської міської філії Миколаївського обласного центру зайнятості.

Презентація Чорноморського національного університету факультетів та спеціальностей пройшла на досить високому рівні. Учні з цікавістю слухали наших колег та ставили актуальні запитання. Під час зустрічі старшокласників ознайомили з новими освітніми програмами, розповіли про можливості та переваги навчання в нашому університеті, про студентське життя та перспективи подальшого працевлаштування.

Чекаємо майбутніх першокурсників!

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …