Профорієнтація серед школярів м. Южноукраїнськ

На початку листопада 2018 року в рамках профорієнтаційної роботи було проведено зустріч викладачів університету ЧНУ ім. П. Могили зі старшокласниками загальноосвітніх навчальних закладів м. Южноукраїнськ. Захід відбувся в Палаці культури «Енергетик» за сприяння Южноукраїнської міської філії Миколаївського обласного центру зайнятості.

Презентація Чорноморського національного університету факультетів та спеціальностей пройшла на досить високому рівні. Учні з цікавістю слухали наших колег та ставили актуальні запитання. Під час зустрічі старшокласників ознайомили з новими освітніми програмами, розповіли про можливості та переваги навчання в нашому університеті, про студентське життя та перспективи подальшого працевлаштування.

Чекаємо майбутніх першокурсників!

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77