Профорієнтаційний захід кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Big Game “Your start”

5 квітня 2019 року в ЧНУ ім. Петра Могили пройшла Велика профорієнтаційна гра «Your start» для учнів 10-11 класів, організована кафедрою соціальної роботи, управління і педагогіки.

Відкривали Велику гру проректор ЧНУ ім. Петра Могили Іщенко Н.М., начальник відділу по роботі з сім’єю управління соціальних гарантій і компенсацій Департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації Дмитрієва З.Г. та завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили Палагнюк Ю.В.

Метою проведення Великої гри «Your start» є стимулювання творчого самовдосконалення, ознайомлення з основними психологічними та моральними засадами безпечного перебування в Інтернеті, сприяння професійному самовизначенню та набуттю практичних навичок для різних галузей суспільного життя учнівської молоді.

Участь у  Великій грі «Your start» взяли більше ніж 80 учнів, які представляли загальноосвітні школи м. Миколаєва та Миколаївського району: ЗОШ № 56, ЗОШ № 31, Економічний ліцей № 2, ЗОШ № 16, Мішково-Погорілівська загальноосвітня санітарна школа-інтернат Миколаївської обласної ради, ЗОШ № 1 імені Олега Ольжича, ЗОШ № 61, ЗОШ № 24, ВПТУ № 21, ЗОШ № 18, Полігонівська ЗОШ. Під час заходу учні отримали можливість взяти участь у таких майстер-класах від викладачів кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Інституту державного управління:

–  «Your Вrand» – майстер-клас від к.пед.н. Костєвої Т.Б. передбачав оволодіння практичними навичками побудови власного бренду та самопрезентації.

«Your  Creativity»  – майстер-клас від к.пед.н. Сургової С.Ю. та к.пед.н. Чубука Р.В. надав можливість учням поринути у світ професії соціального працівника, відчути себе «зіркою» цього фаху.

«Your Opportunity» – майстер-клас від к.іст.н. Малиновської Н.Л. та студентів спеціальності Соціальна робота допоміг учням зорієнтуватись у вступній кампанії 2019 року, визначити пріоритети подальшого професійного розвитку, пов’язаного з можливостями навчання на спеціальності соціальна робота та з подальшим працевлаштуванням в органах державної влади, місцевого самоврядування, громадських та міжнародних організаціях, соціально відповідального бізнесу.

«Your  Health» – майстер-клас від к.пед.н. Файчук О.Л. передбачав оволодіння учнями практичними навичками ведення та пропаганди здорового способу життя.

«Your Safety» – майстер-клас від к.пед.н. Сая Д.В. допоміг учням дізнатись про найпоширеніші інтернет-загрози, технології та способи захисту, освоїти основні психологічні та моральні засади безпечного перебування в Інтернеті.

На урочистому закритті гри всіх учасників чекали приємні сюрпризи, а найбільш активні були нагороджені заохочувальними подарунками.

Викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили вдячні учням за участь у Великій грі «Your start» та бажають подальших успіхів і творчих здобутків!

Більш детальну інформацію можна знайти тут.