Профорієнтаційний захід для учнів Миколаївської ЗОШ №40 від кафедри екології


13 грудня з ініціативи кафедри екології Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили пройшов профорієнтаційний захід «Екологічна освіта – тренд на ринку праці» для учнів-випускників Миколаївської ЗОШ №40.

На початку заходу університет представила фахівець підготовчого відділення ЧНУ імені Петра Могили, Говорова Дарія Юріївна, яка пояснила основні правила та умови вступу до університету в 2019 році.

Завідувач кафедри екології, Григор’єва Людмила Іванівна, пояснила учням особливості та переваги навчання на спеціальності «Екологія» ЧНУ імені Петра Могили, а також розповіла про майбутні перспективи для випускників кафедри:

«Цей захід спрямований на те, щоб зорієнтувати майбутніх абітурієнтів або, можливо, змінити погляди на спеціальність «Екологія». Ми хочемо розповісти школярам про нові професії, які можуть отримати випускники кафедри екології. Кафедра екології готує фахівців інженерного напряму: інженерів з техногенної безпеки, інженерів з екологічної безпеки, інженерів з екологічного моделювання, дозиметристів, верифікаторів, екологічних аудиторів, які сьогодні є надзвичайно актуальними на ринку праці».

У заході взяли участь студенти 5 курсу та представили свою спеціальність «Екологія» учням ЗОШ №40. Майбутні магістри продемонстрували екологічне дефіле «Порятунок Марсу». Студенти показували цікаві моменти з навчання, які чекатимуть школярів, щоб заохотити вступати до ЧНУ імені Петра Могили. Також школярам провели ознайомчу екскурсію університетом.

 

Події та оголошення


Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.  

липня
27
Молодіжний обмін до Польщі

Оголошується набір учасників для молодіжного обміну «Keep calm and follow your passion». Молодіжний обмін має на меті зібрати молодь з руховою або зоровою інвалідністю та без них на півночі Польщі, щоб дізнатися більше один про одного, про захоплення, пристрасті та хобі. …

серпня
5
Відбудеться XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді

З 22 по 27 серпня 2019 року у с. Коблеве Березанського району Миколаївської області триватиме XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді (на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3»). Організатори заходу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація …