Профорієнтаційний захід для учнів Миколаївської ЗОШ №40 від кафедри екології

13 грудня з ініціативи кафедри екології Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили пройшов профорієнтаційний захід «Екологічна освіта – тренд на ринку праці» для учнів-випускників Миколаївської ЗОШ №40.

На початку заходу університет представила фахівець підготовчого відділення ЧНУ імені Петра Могили, Говорова Дарія Юріївна, яка пояснила основні правила та умови вступу до університету в 2019 році.

Завідувач кафедри екології, Григор’єва Людмила Іванівна, пояснила учням особливості та переваги навчання на спеціальності «Екологія» ЧНУ імені Петра Могили, а також розповіла про майбутні перспективи для випускників кафедри:

«Цей захід спрямований на те, щоб зорієнтувати майбутніх абітурієнтів або, можливо, змінити погляди на спеціальність «Екологія». Ми хочемо розповісти школярам про нові професії, які можуть отримати випускники кафедри екології. Кафедра екології готує фахівців інженерного напряму: інженерів з техногенної безпеки, інженерів з екологічної безпеки, інженерів з екологічного моделювання, дозиметристів, верифікаторів, екологічних аудиторів, які сьогодні є надзвичайно актуальними на ринку праці».

У заході взяли участь студенти 5 курсу та представили свою спеціальність «Екологія» учням ЗОШ №40. Майбутні магістри продемонстрували екологічне дефіле «Порятунок Марсу». Студенти показували цікаві моменти з навчання, які чекатимуть школярів, щоб заохотити вступати до ЧНУ імені Петра Могили. Також школярам провели ознайомчу екскурсію університетом.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.