Профорієнтаційний захід для учнів Миколаївської ЗОШ №40 від кафедри екології

13 грудня з ініціативи кафедри екології Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили пройшов профорієнтаційний захід «Екологічна освіта – тренд на ринку праці» для учнів-випускників Миколаївської ЗОШ №40.

На початку заходу університет представила фахівець підготовчого відділення ЧНУ імені Петра Могили, Говорова Дарія Юріївна, яка пояснила основні правила та умови вступу до університету в 2019 році.

Завідувач кафедри екології, Григор’єва Людмила Іванівна, пояснила учням особливості та переваги навчання на спеціальності «Екологія» ЧНУ імені Петра Могили, а також розповіла про майбутні перспективи для випускників кафедри:

«Цей захід спрямований на те, щоб зорієнтувати майбутніх абітурієнтів або, можливо, змінити погляди на спеціальність «Екологія». Ми хочемо розповісти школярам про нові професії, які можуть отримати випускники кафедри екології. Кафедра екології готує фахівців інженерного напряму: інженерів з техногенної безпеки, інженерів з екологічної безпеки, інженерів з екологічного моделювання, дозиметристів, верифікаторів, екологічних аудиторів, які сьогодні є надзвичайно актуальними на ринку праці».

У заході взяли участь студенти 5 курсу та представили свою спеціальність «Екологія» учням ЗОШ №40. Майбутні магістри продемонстрували екологічне дефіле «Порятунок Марсу». Студенти показували цікаві моменти з навчання, які чекатимуть школярів, щоб заохотити вступати до ЧНУ імені Петра Могили. Також школярам провели ознайомчу екскурсію університетом.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили