Профорієнтаційний захід для учнів Миколаївської ЗОШ №40 від кафедри екології

13 грудня з ініціативи кафедри екології Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили пройшов профорієнтаційний захід «Екологічна освіта – тренд на ринку праці» для учнів-випускників Миколаївської ЗОШ №40.

На початку заходу університет представила фахівець підготовчого відділення ЧНУ імені Петра Могили, Говорова Дарія Юріївна, яка пояснила основні правила та умови вступу до університету в 2019 році.

Завідувач кафедри екології, Григор’єва Людмила Іванівна, пояснила учням особливості та переваги навчання на спеціальності «Екологія» ЧНУ імені Петра Могили, а також розповіла про майбутні перспективи для випускників кафедри:

«Цей захід спрямований на те, щоб зорієнтувати майбутніх абітурієнтів або, можливо, змінити погляди на спеціальність «Екологія». Ми хочемо розповісти школярам про нові професії, які можуть отримати випускники кафедри екології. Кафедра екології готує фахівців інженерного напряму: інженерів з техногенної безпеки, інженерів з екологічної безпеки, інженерів з екологічного моделювання, дозиметристів, верифікаторів, екологічних аудиторів, які сьогодні є надзвичайно актуальними на ринку праці».

У заході взяли участь студенти 5 курсу та представили свою спеціальність «Екологія» учням ЗОШ №40. Майбутні магістри продемонстрували екологічне дефіле «Порятунок Марсу». Студенти показували цікаві моменти з навчання, які чекатимуть школярів, щоб заохотити вступати до ЧНУ імені Петра Могили. Також школярам провели ознайомчу екскурсію університетом.

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …