Профорієнтаційний захід для учнів Миколаївської ЗОШ №40 від кафедри екології


13 грудня з ініціативи кафедри екології Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили пройшов профорієнтаційний захід «Екологічна освіта – тренд на ринку праці» для учнів-випускників Миколаївської ЗОШ №40.

На початку заходу університет представила фахівець підготовчого відділення ЧНУ імені Петра Могили, Говорова Дарія Юріївна, яка пояснила основні правила та умови вступу до університету в 2019 році.

Завідувач кафедри екології, Григор’єва Людмила Іванівна, пояснила учням особливості та переваги навчання на спеціальності «Екологія» ЧНУ імені Петра Могили, а також розповіла про майбутні перспективи для випускників кафедри:

«Цей захід спрямований на те, щоб зорієнтувати майбутніх абітурієнтів або, можливо, змінити погляди на спеціальність «Екологія». Ми хочемо розповісти школярам про нові професії, які можуть отримати випускники кафедри екології. Кафедра екології готує фахівців інженерного напряму: інженерів з техногенної безпеки, інженерів з екологічної безпеки, інженерів з екологічного моделювання, дозиметристів, верифікаторів, екологічних аудиторів, які сьогодні є надзвичайно актуальними на ринку праці».

У заході взяли участь студенти 5 курсу та представили свою спеціальність «Екологія» учням ЗОШ №40. Майбутні магістри продемонстрували екологічне дефіле «Порятунок Марсу». Студенти показували цікаві моменти з навчання, які чекатимуть школярів, щоб заохотити вступати до ЧНУ імені Петра Могили. Також школярам провели ознайомчу екскурсію університетом.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …