Профорієнтаційний візит викладачів кафедри соціології


16 листопада викладачі кафедри соціології, Марина Костельнюк та Вікторія Чорна, відвідали з профорієнтаційною програмою Пересадівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Воскресенської селищної ради Вітовського району Миколаївської області.

Представники нашого університету поспілкувалися з учнями 9, 10 та 11 класів, розповіли детальніше про науку соціологія, яка вивчає суспільство, соціальні спільноти та суспільні відносини. Також говорили про те, хто такі соціологи, вивчення ними груп людей, з метою розуміння природи, значення та змісту взаємин між цими групами.

Викладачі зазначили, що зустріч виявилися інформативною,  а учні зацікавились та виявили бажання відвідати наш університет. Тож, чекаємо на зустріч!

Події та оголошення


січня
27
ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

січня
18
Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
30
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.