Профорієнтаційний візит викладачів кафедри соціології

16 листопада викладачі кафедри соціології, Марина Костельнюк та Вікторія Чорна, відвідали з профорієнтаційною програмою Пересадівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Воскресенської селищної ради Вітовського району Миколаївської області.

Представники нашого університету поспілкувалися з учнями 9, 10 та 11 класів, розповіли детальніше про науку соціологія, яка вивчає суспільство, соціальні спільноти та суспільні відносини. Також говорили про те, хто такі соціологи, вивчення ними груп людей, з метою розуміння природи, значення та змісту взаємин між цими групами.

Викладачі зазначили, що зустріч виявилися інформативною,  а учні зацікавились та виявили бажання відвідати наш університет. Тож, чекаємо на зустріч!