Профорієнтаційний візит студентів Могилянки до Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки

Сьогодні, 11 вересня, студенти ЧНУ ім. Петра Могили завітали до Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки з профорієнтаційним візитом.

До Дня українського козацтва та Дня захисника України наші студенти підготували тематичні виступи перед учнями старших класів колегіуму.  Студенти танцювального колективу «Могилянка Family» показали  хореографічний номер, а  театральна студія Центру культури і мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили підготували гумористичну мініатюру під назвою «Чужому навчайтесь, свого не цурайтесь».

«Сьогодні в культурі дуже багато запозичення чужого напряму. В хореографії, в словесності, ну тобто повсюди. Ми зараз намагаємось підтягнутись до Заходу, але не хочеться забувати своє коріння», – коментує ідею  постановки режисер Центру культури і мистецтва ЧНУ ім. Петра Могили, Любов Древіна.

Після виступу студенти розповіли  учням про те, на яких спеціальностях навчаються, чому обрали Могилянку і своїм прикладом показали, що в нашому університеті можна не лише здобувати омріяну професію, а й розвиватися в різних напрямах, таких як  спорт, вокал, хореографія та театральне мистецтво.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).