Профорієнтаційний візит студентів Могилянки до Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки


Сьогодні, 11 вересня, студенти ЧНУ ім. Петра Могили завітали до Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки з профорієнтаційним візитом.

До Дня українського козацтва та Дня захисника України наші студенти підготували тематичні виступи перед учнями старших класів колегіуму.  Студенти танцювального колективу «Могилянка Family» показали  хореографічний номер, а  театральна студія Центру культури і мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили підготували гумористичну мініатюру під назвою «Чужому навчайтесь, свого не цурайтесь».

«Сьогодні в культурі дуже багато запозичення чужого напряму. В хореографії, в словесності, ну тобто повсюди. Ми зараз намагаємось підтягнутись до Заходу, але не хочеться забувати своє коріння», – коментує ідею  постановки режисер Центру культури і мистецтва ЧНУ ім. Петра Могили, Любов Древіна.

Після виступу студенти розповіли  учням про те, на яких спеціальностях навчаються, чому обрали Могилянку і своїм прикладом показали, що в нашому університеті можна не лише здобувати омріяну професію, а й розвиватися в різних напрямах, таких як  спорт, вокал, хореографія та театральне мистецтво.

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).