Профорієнтаційний візит студентів Могилянки до Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки

Сьогодні, 11 вересня, студенти ЧНУ ім. Петра Могили завітали до Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки з профорієнтаційним візитом.

До Дня українського козацтва та Дня захисника України наші студенти підготували тематичні виступи перед учнями старших класів колегіуму.  Студенти танцювального колективу «Могилянка Family» показали  хореографічний номер, а  театральна студія Центру культури і мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили підготували гумористичну мініатюру під назвою «Чужому навчайтесь, свого не цурайтесь».

«Сьогодні в культурі дуже багато запозичення чужого напряму. В хореографії, в словесності, ну тобто повсюди. Ми зараз намагаємось підтягнутись до Заходу, але не хочеться забувати своє коріння», – коментує ідею  постановки режисер Центру культури і мистецтва ЧНУ ім. Петра Могили, Любов Древіна.

Після виступу студенти розповіли  учням про те, на яких спеціальностях навчаються, чому обрали Могилянку і своїм прикладом показали, що в нашому університеті можна не лише здобувати омріяну професію, а й розвиватися в різних напрямах, таких як  спорт, вокал, хореографія та театральне мистецтво.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.