Профорієнтаційний візит студентів Могилянки до Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки

Сьогодні, 11 вересня, студенти ЧНУ ім. Петра Могили завітали до Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки з профорієнтаційним візитом.

До Дня українського козацтва та Дня захисника України наші студенти підготували тематичні виступи перед учнями старших класів колегіуму.  Студенти танцювального колективу «Могилянка Family» показали  хореографічний номер, а  театральна студія Центру культури і мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили підготували гумористичну мініатюру під назвою «Чужому навчайтесь, свого не цурайтесь».

«Сьогодні в культурі дуже багато запозичення чужого напряму. В хореографії, в словесності, ну тобто повсюди. Ми зараз намагаємось підтягнутись до Заходу, але не хочеться забувати своє коріння», – коментує ідею  постановки режисер Центру культури і мистецтва ЧНУ ім. Петра Могили, Любов Древіна.

Після виступу студенти розповіли  учням про те, на яких спеціальностях навчаються, чому обрали Могилянку і своїм прикладом показали, що в нашому університеті можна не лише здобувати омріяну професію, а й розвиватися в різних напрямах, таких як  спорт, вокал, хореографія та театральне мистецтво.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77