Профорієнтаційний марафон твоїх перспектив у ЧНУ імені Петра Могили: команда кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки запрошує до Веб-квесту «Ліга кращих»

3 грудня 2022 в межах Профорієнтаційного марафону твоїх перспектив у ЧНУ імені Петра Могили  команда кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки проводить Веб-квест «Ліга кращих».

«Час змін настав!» – девіз нашої грудневої зустрічі, тому й подарунок для переможця й учасників квесту ми обрали не випадково.

Переможець отримає книжку “»Молодь діє: 50 дітей і підлітків, які сколихнули світ». Це збірка історій 50 дітей і підлітків, які довели: ніколи не рано почати діяти. Зовсім юні активісти, винахідники, спортивні чемпіони й лідери думок з усього світу власними вчинками сколихнули світ.

Усі учасники квесту за участь і правильне проходження квесту отримають книжку «Іди туди, де страшно. І матимеш те, про що мрієш» Джима Ловлесса. Книжка про те, як подолати свій страх, незалежно від того, чого саме ви боїтеся: пірнути на глибину, піти на співбесіду чи освідчитися в коханні. Десять правил, запропоновані Джимом у книзі, дадуть вам змогу знайти внутрішню силу для будь-яких звершень.

Ми вже готові і чекаємо на вашу реєстрацію та участь. Пам’ятайте, час змін настав і ці зміни творите саме ви!