Профорієнтаційний марафон твоїх переспектив: Запрошуємо до майстер-класів від представників Могилянки

Запрошуємо всіх охочих випускників шкіл, абітурієнтів 2023 року, старшокласників та їхніх батьків долучитися до майстер-класів від найкращих випускників (і не тільки) спеціальностей Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

На вас очікують власні історії успіху, практичні поради з актуальних питань.

Захід відбудеться 3 грудня 2022 року в межах двох секцій.

Початок першої о 10:30, другої – о 12:00.

Обирай тему та стань учасником захопливих подій!

Хто не встиг зареєструватися, пропонуємо посилання для входу до відповідного майстер-класу в Zoom.

І секція – 10:30 – 11:30

Факультет філології: «Ти це зможеш!» (спікери: А. Карауланова –  cтудентка-магістрантка спеціальності «Германські мови та літератури» (переклад включно), Д. Левіцька – студентка спеціальності «Германські мови та літератури» (переклад включно)

Пароль:11111

Факультет економічних наук: «Як організувати власний маленький бізнес» (спікер: Л. А. Євчук – докторка економічних наук, професорка, т.в.о. завідувача кафедри економіки та підприємництва)