Профорієнтаційний фестиваль «Перспектива» у ЧНУ ім. Петра Могили: Майстер-класи для психологів

30 жовтня в ЧНУ ім. Петра Могили відбувся профорієнтаційний фестиваль «Перспектива». Це інтерактивний профінформаційний захід, який сприяє формуванню базових компонентів готовності молоді до свідомого вибору професії, проєктуванню успішного професійного майбутнього.

Учасниками стали старшокласники та практичні психологи Миколаєва та Миколаївської області.

На відкритті заходу виступили з вітальними промовами директор Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ ім. Петра Могили Норд Г. Л. та керівник Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили Гайдаржи С. О.

Також перед гостями виступили Опанасенко Л.А., викладач Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили з презентацією «Секрети успішного професійного самовизначення», Божок Н. В., провідний фахівець відділу організації профорієнтації Миколаївського регіонального центру зайнятості з доповіддю «Вибір професії за допомогою тестування», Шерстюк Л. В., кандидат педагогічних наук, заступник декана факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили з презентацією «7 кроків успішного вступу до ЗВО у 2020 році».

Для практичних психологів було підготовлено ряд таких майстер-класів:

• «Сучасні методи профдіагностики: переваги та обмеження», Калинська Ю.М.,практичний психолог Мішково-Погорілівської ЗОСШ-інтернату

• Структура та техніки профконсультування», Опанасенко Л.А., викладач Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили

• «Профорієнтаційні коучингові технології», Буй Д.В, практичний психолог, автор психологічних трансформаційних ігор, коучингових карт, керівник психологічного клубу «Час успіху»

• «Установки та їх вплив на професійне самовизначення», Деркач А.В., викладач Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили

Після майстер-класів на учасників чекало підбиття підсумків роботи, а також відбулось вручення сертифікатів.

Більше фото за посиланням.