Профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри управління земельними ресурсами з учнями 11 класу Березнегуватського ліцею

5 березня 2023 року викладачі кафедри управління земельними ресурсами ЧНУ імені Петра Могили провели профорієнтаційний захід зі школярами 11 класу Березнегуватського ліцею та їх класним керівником Мариною Вербицькою.

Протягом бесіди визначили особливості вступу на бакалаврат за спеціальністю «Геодезія та землеустрій» у 2024 році, можливості, які відкриваються перед випускниками кафедри управління земельними ресурсами. Викладачі зазначили, що в післявоєнній відбудові на фахівців у галузі землеустрою та геодезії буде надзвичайний попит в різних галузях, зокрема в приватних та державних підприємствах топографо-геодезичного, картографічного та землевпорядного профілю, в управліннях і відділах Держгеокадастру (державного, обласного, районного рівнів), міських відділах архітектури та містобудування, земельних відділах місцевих громад, будівельних організаціях різного профілю тощо.

Абітурієнти познайомилися з умовами навчання в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили. Була також висвітлена інформація про наявність гуртожитків. Також наголосили, що студенти мають можливість у вільний час займатися в 13 спортивних секціях баскетболом, волейболом, футболом, бадмінтоном, настільним тенісом, академічним веслуванням, легкою атлетикою тощо.

Зустріч з абітурієнтами довела непересічний інтерес школярів до отримання якісної вищої освіти.