Профорієнтаційна робота з майбутніми абітурієнтами ЧНУ ім. Петра Могили

26 лютого 2018 року  студентами та викладачами медичного інституту проведено профорієнтаційну роботу з майбутніми абітурієнтами ЧНУ ім. Петра Могили – 16 школярів, які займаються на курсах по підготовці ЗНО дисципліни «Біологія», викладач О.Б. Бекбулатова.

Студенти ІІ курсу спеціальності 222 «Медицина»  – Силенко Анастасія та Бєліченко Владислав (група 2202) демонстрували роботу мультимедійного 3-D стола, розбірали муляжі органів людини.

Викладачі кафедри анатомії, гістології, клінічної анатомії і оперативної хірургії  – Силенко Олександр Олександрович та Савченко Святослав Миколайович провели дуже цікаву екскурсію в кабінеті гістології, з демонстрацією препаратів під мікроскопом.

Школярі були у захопленні. Після екскурсії ділилися враженнями та виказали головну думку, що остаточно хочуть навчатися у Чорноморському національному університеті.

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.