Профорієнтаційна робота з майбутніми абітурієнтами ЧНУ ім. Петра Могили

26 лютого 2018 року  студентами та викладачами медичного інституту проведено профорієнтаційну роботу з майбутніми абітурієнтами ЧНУ ім. Петра Могили – 16 школярів, які займаються на курсах по підготовці ЗНО дисципліни «Біологія», викладач О.Б. Бекбулатова.

Студенти ІІ курсу спеціальності 222 «Медицина»  – Силенко Анастасія та Бєліченко Владислав (група 2202) демонстрували роботу мультимедійного 3-D стола, розбірали муляжі органів людини.

Викладачі кафедри анатомії, гістології, клінічної анатомії і оперативної хірургії  – Силенко Олександр Олександрович та Савченко Святослав Миколайович провели дуже цікаву екскурсію в кабінеті гістології, з демонстрацією препаратів під мікроскопом.

Школярі були у захопленні. Після екскурсії ділилися враженнями та виказали головну думку, що остаточно хочуть навчатися у Чорноморському національному університеті.