Профорієнтаційна робота від Факультету економічних наук

ЧНУ імені Петра Могили продовжує цикл інформаційно-освітніх заходів у межах навчальних закладів шкільної освіти Миколаївської області.

Зокрема, учора, 26 листопада 2018 року, Миколаївський дослідницько-аналітичний центр за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, за участі Факультету економічних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили провів конференцію «Європа у 12 уроках: економіка, історія, право».

Захід було проведено для учнів та викладачів Себинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новоодеського району Миколаївської області.

Лекторами виступили: кандидат історичних наук, доцент кафедри економічної теорії та міжнародної економіки ЧНУ імені Петра Могили Віктор Погромський; доктор економічних наук, професор кафедри економіки підприємства ЧНУ імені Петра Могили Олександр Кузьменко.

Висловлюємо окрему подяку у сприянні організації заходу вчителю української мови та літератури Себинської ЗОШ Ангеловій Ірині.

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року. Захід відбудеться в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності», що реалізується ГО «Майстерня добра». Метою гри є організація та заохочення діалогу …

Пробна гра для новачків Економічного клубу

Зважаючи на те, що дуже багато ФЕНівців цього року гратимуть в Економічний турнір вперше, наступне засідання Клубу стане пробною грою!

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».