Профорієнтаційна робота від Факультету економічних наук

ЧНУ імені Петра Могили продовжує цикл інформаційно-освітніх заходів у межах навчальних закладів шкільної освіти Миколаївської області.

Зокрема, учора, 26 листопада 2018 року, Миколаївський дослідницько-аналітичний центр за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, за участі Факультету економічних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили провів конференцію «Європа у 12 уроках: економіка, історія, право».

Захід було проведено для учнів та викладачів Себинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новоодеського району Миколаївської області.

Лекторами виступили: кандидат історичних наук, доцент кафедри економічної теорії та міжнародної економіки ЧНУ імені Петра Могили Віктор Погромський; доктор економічних наук, професор кафедри економіки підприємства ЧНУ імені Петра Могили Олександр Кузьменко.

Висловлюємо окрему подяку у сприянні організації заходу вчителю української мови та літератури Себинської ЗОШ Ангеловій Ірині.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.