Профорієнтаційна робота від Факультету економічних наук


ЧНУ імені Петра Могили продовжує цикл інформаційно-освітніх заходів у межах навчальних закладів шкільної освіти Миколаївської області.

Зокрема, учора, 26 листопада 2018 року, Миколаївський дослідницько-аналітичний центр за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, за участі Факультету економічних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили провів конференцію «Європа у 12 уроках: економіка, історія, право».

Захід було проведено для учнів та викладачів Себинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новоодеського району Миколаївської області.

Лекторами виступили: кандидат історичних наук, доцент кафедри економічної теорії та міжнародної економіки ЧНУ імені Петра Могили Віктор Погромський; доктор економічних наук, професор кафедри економіки підприємства ЧНУ імені Петра Могили Олександр Кузьменко.

Висловлюємо окрему подяку у сприянні організації заходу вчителю української мови та літератури Себинської ЗОШ Ангеловій Ірині.

Події та оголошення


Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.  

липня
27
Молодіжний обмін до Польщі

Оголошується набір учасників для молодіжного обміну «Keep calm and follow your passion». Молодіжний обмін має на меті зібрати молодь з руховою або зоровою інвалідністю та без них на півночі Польщі, щоб дізнатися більше один про одного, про захоплення, пристрасті та хобі. …

серпня
5
Відбудеться XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді

З 22 по 27 серпня 2019 року у с. Коблеве Березанського району Миколаївської області триватиме XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді (на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3»). Організатори заходу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація …