Профорієнтаційна робота триває: викладачі факультету філології зустрілися зі старшокласниками Херсонської гімназії № 1

22 березня 2024 року викладачі кафедри англійської філології та перекладу ЧНУ імені Петра Могили –доцентка Тетяна Животовська та викладачка Олена Рибачук разом зі студентами четвертого курсу провели профорієнтаційний захід – поспілкувалися з учнями 9 – 11 класів Херсонської гімназії Nº1.

Метою зустрічі є ознайомлення майбутніх абітурієнтів з можливостями кафедри філології та перекладу та університету загалом. Студенти  поділилися своїми враженнями від навчання та розповіли про можливості навчання за кордоном, в університетах  Італії, Великобританії, Німеччині за програмою Еразмус+, участь у літній школі в Німеччині, участь у міжнародних проєктах, організацію навчального процесу в рідному університеті, спілкування та взаємодію з викладачами, проходження перекладацької й педагогічної практики, участь у розмовному англомовному клубі, роботу перекладацького центру. Також в кінці відбулося обговорення питань, які цікавили майбутніх абітурієнтів.