Профорієнтаційна робота спеціальності “Соціальна робота” для учнів Миколаївської ЗОШ №11

11 грудня 2018 року студенти 461 групи спеціальності «Соціальна робота» Тиха Дар’я, Коваленко Наталія, Петрова Юлія спільно з доцентом кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Наталею Леонідівною Малиновською провели зустріч з майбутніми вступниками Миколаївської ЗОШ №11.

Студенти з радістю поділилися власним досвідом і враженнями від навчання в університеті, розповіли про участь у позанавчальних заходах та про насичене студентське життя. Адже хто, як не студенти, знає краще про особливості й специфіку навчання в університеті.

Також майбутні фахівці розповіли учням 10-11 класів про переваги навчання на спеціальності «Соціальна робота», про можливості подальшого працевлаштування та безкоштовного закордонного стажування.

Колектив кафедри вдячний своїм студентам за надання школярам допомоги у виборі майбутньої професії.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики