Профорієнтаційна робота Приймальної комісії та деканів факультетів ЧНУ імені Петра Могили зі школярами Миколаївської гімназії №2

У рамках профорієнтаційної роботи 29 січня 2022 року відбулась зустріч в онлайн-форматі відповідального секретаря Приймальної комісії Ірини Олійник та представників факультетів ЧНУ імені Петра Могили зі школярами Миколаївської гімназії №2. Захід відбувся за сприяння адміністрації школи.

На початку зустрічі відповідальний секретар Приймальної комісії привітала присутніх та ознайомила їх з особливостями вступу до ЗВО у 2022 році, а також розповіла, які кроки потрібно для того, щоб цього року стати успішним студентом.

Також виступили декани різних факультетів ЧНУ імені Петра Могили (за запитами абітурієнтів):  Дмитро Січко (юридичний факультет), Олександр Шевчук (факультет політичних наук), Олександр Пронкевич (факультет філології) та Анжела Бойко (факультет комп’ютерних наук).

Під час заходу розглядали питання вибору конкурсних предметів ЗНО, умов вступу, обговорювали особливості навчання на відповідних факультетах та подальше працевлаштування після їх закінчення. Також представники ЧНУ імені Петра Могили розповіли про бізнес-партнерів університету, програми обміну студентів та ін.  Під час спілкування учасники активно ставили запитання.

ЧНУ імені Петра Могили відкритий до співпраці та приймає пропозиції від колег, представників шкіл і коледжів, абітурієнтів та їхніх батьків щодо подальшого проведення подібних заходів.

Є пропозиції – пишіть!

Контактна інформація:

(0512) 76-92-87
chdupruyom@gmail.com
«Приймальна комісія ЧНУ імені Петра Могили»
м. Миколаїв, вул. 68 Десантників, 10 (головний корпус, каб. 1-103)