Профорієнтаційна робота представників факультету політичних наук

10 квітня 2023 року в рамках профорієнтаційної роботи доцентки кафедри соціології і політології факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили Наталя Громадська та Тетяна Лушагіна провели зустріч зі старшокласниками Первомайського ліцею «Престиж».

Викладачі ознайомили з новими освітніми програмами, розповіли про можливості та переваги навчання в нашому університеті, про студентське життя та перспективи подальшого працевлаштування. Також випускникам запропонували детально ознайомитися зі спеціальностями, що представлені на факультеті політичних наук, зокрема зі спеціальностями 052 «Політологія» та 054 «Соціологія». Учні проявляли активність та зацікавилися інформацією щодо діяльності університету та факультету. Учні з цікавістю слухали наших колег та ставили актуальні запитання щодо  спеціальності  054 «Політологія» та дисциплін, що вивчаються. Крім того, викладачки провели короткі майстер-класи.

Дякуємо директору ліцею «Престиж» Ользі Бандалет за допомогу в організації зустрічі та чекаємо майбутніх першокурсників у стінах ЧНУ імені Петра Могили.