Профорієнтаційна робота кафедри української філології, теорії та історії літератури

5 квітня 2019 р. доценти кафедри української філології, теорії та історії літератури Інституту філології  Галина Косарєва та Владлена Руссова в межах профорієнтаційної роботи відвідали ЗОШ Миколаївського району в селищах Лупареве, Котлярове та Шевченкове.

Ці закладі мають достатньо добру матеріально-технічну базу, аудиторії забезпечені комп’ютерним оснащенням.

У форматі безпосереднього «живого» спілкування учні дізналися про особливості вступної кампанії – 2019, про навчально-виховний процес у ЧНУ ім. Петра Могили, ознайомилися з пріоритетами вступу на спеціальності кафедри, а також послухали про дозвілля студентів. Школярів інформували стосовно літньої філологічної школи, яка проходитиме у червні цього року на базі Могилянки.