Профорієнтаційна робота кафедри української філології, теорії та історії літератури


5 квітня 2019 р. доценти кафедри української філології, теорії та історії літератури Інституту філології  Галина Косарєва та Владлена Руссова в межах профорієнтаційної роботи відвідали ЗОШ Миколаївського району в селищах Лупареве, Котлярове та Шевченкове.

Ці закладі мають достатньо добру матеріально-технічну базу, аудиторії забезпечені комп’ютерним оснащенням.

У форматі безпосереднього «живого» спілкування учні дізналися про особливості вступної кампанії – 2019, про навчально-виховний процес у ЧНУ ім. Петра Могили, ознайомилися з пріоритетами вступу на спеціальності кафедри, а також послухали про дозвілля студентів. Школярів інформували стосовно літньої філологічної школи, яка проходитиме у червні цього року на базі Могилянки.

Події та оголошення


січня
1
Отримай IT-грант від iLounge на 10 тисяч гривень за свою пристрасть до навчання

Компанія iLounge оголошує про початок прийому грантових пропозицій для студентів українських вишів за написання найкращої статті на ІТ-тематику. Наша мета – допомогти реалізувати Вам свої ідеї. Переможцю буде присуджено грант у розмірі 10 тисяч гривень. Старт подання заявок: 20 серпня …

листопада
9
Беріть участь у конкурсі з української мови ім. Яцика

Освіта.ua інформує: ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика цього року традиційно стартує 9 листопада в День української писемності та мови. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки. Метою конкурсу є піднесення престижу української мови, популяризація її серед …

жовтня
22
Запрошуємо на відкриття виставки Ольги Артим

Сьогодні, 22 жовтня, о 16:00 у Мистецькій галереї ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться відкриття виставки Ольги Грим – живописця, члена Національної Спілки художників України. Працює у техніці олійного живопису. Учасниця багатьох Всеукраїнських міжнародних та закордонних художніх виставок.