Профорієнтаційна робота кафедри української філології, теорії та історії літератури

У квітні цього року викладачами кафедри української філології, теорії та історії літератури активно проводиться профорієнтаційна робота.

Так, 10 квітня викладачі Тетяна Денищич, Ольга Колот та Оксана Харчук відвідали три середні загальноосвітні школи Очакова. А 11 квітня викладачі Валенина Понкратова та Анастасія Полуектова побували в гуманітарній гімназії та середній загальноосвітній школі Нової Одеси.

Під час зустрічей старшокласників було проінформовано стосовно особливостей вступної кампанії-2019 та навчально-виховного процесу могилянки. Також школярі познайомилися з пріоритетами вступу на спеціальності кафедри та з новою літньою філологічною школою (ШЕФ – школа евристичного філолога).

січня
Відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальні інформаційні системи»

29-31 січня 2020 року в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інтелектуальні інформаційні системи» Мета: обмін результатами наукових досліджень студентів та молодих вчених. Напрями роботи конференції: Інформаційні системи та їх інтелектуалізація. Системний аналіз, …

січня
Запрошуємо на зустріч із відомим миколаївським фотожурналістом Олександром Сайковським

Запрошуємо студентів спеціальності «Журналістика» на тренінг Олександра Сайковського. Дата: 23 січня Місце: ауд. 10-101 ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00

Увага! Вакансія!

Деканат факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує на роботу провідного фахівця. Готові взяти зацікавленого студента-магістра! Якщо Ви бажаєте працювати в деканаті факультету комп’ютерних наук – не гайте часу! Звертайтеся до декана факультету (ауд. 1-314).