Профорієнтаційна робота кафедри української філології, теорії та історії літератури


У квітні цього року викладачами кафедри української філології, теорії та історії літератури активно проводиться профорієнтаційна робота.

Так, 10 квітня викладачі Тетяна Денищич, Ольга Колот та Оксана Харчук відвідали три середні загальноосвітні школи Очакова. А 11 квітня викладачі Валенина Понкратова та Анастасія Полуектова побували в гуманітарній гімназії та середній загальноосвітній школі Нової Одеси.

Під час зустрічей старшокласників було проінформовано стосовно особливостей вступної кампанії-2019 та навчально-виховного процесу могилянки. Також школярі познайомилися з пріоритетами вступу на спеціальності кафедри та з новою літньою філологічною школою (ШЕФ – школа евристичного філолога).

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут