Профорієнтаційна робота кафедри української філології, теорії та історії літератури

У квітні цього року викладачами кафедри української філології, теорії та історії літератури активно проводиться профорієнтаційна робота.

Так, 10 квітня викладачі Тетяна Денищич, Ольга Колот та Оксана Харчук відвідали три середні загальноосвітні школи Очакова. А 11 квітня викладачі Валенина Понкратова та Анастасія Полуектова побували в гуманітарній гімназії та середній загальноосвітній школі Нової Одеси.

Під час зустрічей старшокласників було проінформовано стосовно особливостей вступної кампанії-2019 та навчально-виховного процесу могилянки. Також школярі познайомилися з пріоритетами вступу на спеціальності кафедри та з новою літньою філологічною школою (ШЕФ – школа евристичного філолога).