Профорієнтаційна робота кафедри соціології ЧНУ ім. Петра Могили


19 вересня 2019 року Молодіжний центр «Моє майбуття» на базі Відділу сприяння зайнятості у Корабельному районі Миколаївського міського центру зайнятості відчинив двері для старшокласників Миколаївської загальноосвітньої школи № 40.

Заступник начальника відділу профорієнтації Ірина Лук’ян розповіла гостям про сучасні послуги служби зайнятості для учнівської молоді, тенденції сучасного ринку праці та актуальні професії в регіоні. Під час зустрічі дітям було презентовано Платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри, консультаційну мережу «Моя професія» та Інтерактивну карту навчальних закладів Миколаєва.

Викладач кафедри соціології Інституту Факультету політичних наук ЧНУ ім. Петра Могили Богдан Бондарець провів для учнів Миколаївської загальноосвітньої школи № 40 презентацію ЧНУ ім. Петра Могили та ознайомив майбутніх абітурієнтів з умовами вступу і перевагами навчання.

Також для більш детального ознайомлення з ЧНУ ім. Петра Могили та можливістю визначення з майбутньою спеціальністю старшокласники були запрошені на День відкритих дверей ЧНУ ім. П. Могили – Шоу-презентацію «Могилянський Profi-fest», який відбудеться 28 вересня 2019 року.

Діти із задоволенням спілкувалися та розмірковували про своє професійне майбутнє, про важливість усвідомленого ставлення до вибору професії та зв’язок цього вибору із побудовою успішної кар’єри в дорослому житті. Зустріч стала інформаційно-корисною та змістовною для майбутніх абітурієнтів.

Події та оголошення


березня
4
Запрошуємо на Майстер-клас з теми: ” Кар’єра судді. Професія чи покликання?”

Професія Судді — мрія багатьох студентів-правників. Якщо ти теж зацікавлений у цій посаді, то Центр правничої кар’єри Миколаївського осередку Ліги студентів АПУ запрошує тебе на Майстер-клас з теми: “КАР’ЄРА СУДДІ. Професія чи покликання?” Своїм досвідом поділиться суддя Центрального районного суду …

березня
9
Стажування в рамках проєкту «Хаб медіа мобільності» у Києві

Запрошуємо студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів України взяти участь у 15-денному стажуванні в редакціях провідних медіа в Києві. Учасники журналістської інтернатури опанують інтенсивний практичний курс з виготовлення інформаційних продуктів для конвергентних редакцій, радіо, ТБ, …

лютого
28
Бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію Олександри Філоненко з циклу «Магія та література»

Шановні друзі! В рамках проекту «lectorium» Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує 28 лютого 2020 року на відкриту лекцію з циклу «Магія та література»: «Вчена магія: найважливіші магічні історії Заходу».  Наш лектор: Олександра Філоненко. Початок: о  14.00. Локація: 11-й …