Профорієнтаційна робота кафедри соціології ЧНУ ім. Петра Могили


19 вересня 2019 року Молодіжний центр «Моє майбуття» на базі Відділу сприяння зайнятості у Корабельному районі Миколаївського міського центру зайнятості відчинив двері для старшокласників Миколаївської загальноосвітньої школи № 40.

Заступник начальника відділу профорієнтації Ірина Лук’ян розповіла гостям про сучасні послуги служби зайнятості для учнівської молоді, тенденції сучасного ринку праці та актуальні професії в регіоні. Під час зустрічі дітям було презентовано Платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри, консультаційну мережу «Моя професія» та Інтерактивну карту навчальних закладів Миколаєва.

Викладач кафедри соціології Інституту Факультету політичних наук ЧНУ ім. Петра Могили Богдан Бондарець провів для учнів Миколаївської загальноосвітньої школи № 40 презентацію ЧНУ ім. Петра Могили та ознайомив майбутніх абітурієнтів з умовами вступу і перевагами навчання.

Також для більш детального ознайомлення з ЧНУ ім. Петра Могили та можливістю визначення з майбутньою спеціальністю старшокласники були запрошені на День відкритих дверей ЧНУ ім. П. Могили – Шоу-презентацію «Могилянський Profi-fest», який відбудеться 28 вересня 2019 року.

Діти із задоволенням спілкувалися та розмірковували про своє професійне майбутнє, про важливість усвідомленого ставлення до вибору професії та зв’язок цього вибору із побудовою успішної кар’єри в дорослому житті. Зустріч стала інформаційно-корисною та змістовною для майбутніх абітурієнтів.

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …