Профорієнтаційна робота кафедри соціології

2 травня 2019 року викладачі кафедри соціології ЧНУ імені Петра Могили Ірина Іванова, Людмила Калашнікова та Вікторія Чорна провели зустріч з учнями Миколаївського класичного ліцею.

Під час розмови учні та викладачі Могилянки говорили про те, як правильно інтерпретувати результати соціологічних досліджень, як розрізняти фейки та факти у інформаційному полі, як убезпечити себе від маніпуляцій тощо. А також з’ясували правила fact checking:

– перевірте джерело інформації (довіряйте лише професіоналам!);

– у повідомленні обов’язковим є опис методології дослідження (де, кого, коли і як опитували?);

– оцінки даних мають бути об’єктивні, виклад тексту послідовний і зрозумілий, без зайвого емоційного наповнення;

– дата публікації засвідчує її актуальність;

– факти і оцінка фактів – не одне й те саме!

Будьте пильні! Факти чи фейки – вибір за Вами!

Викладачі кафедри соціології ЧНУ ім. Петра Могили висловили щиру подяку адміністрації ліцею за теплий прийом та можливість співпраці!

Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.

липня
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …

липня
Запрошуємо на захід “Мова об’єднує”

16 липня 2019 року набирає чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»!