Профорієнтаційна робота кафедри соціології

2 травня 2019 року викладачі кафедри соціології ЧНУ імені Петра Могили Ірина Іванова, Людмила Калашнікова та Вікторія Чорна провели зустріч з учнями Миколаївського класичного ліцею.

Під час розмови учні та викладачі Могилянки говорили про те, як правильно інтерпретувати результати соціологічних досліджень, як розрізняти фейки та факти у інформаційному полі, як убезпечити себе від маніпуляцій тощо. А також з’ясували правила fact checking:

– перевірте джерело інформації (довіряйте лише професіоналам!);

– у повідомленні обов’язковим є опис методології дослідження (де, кого, коли і як опитували?);

– оцінки даних мають бути об’єктивні, виклад тексту послідовний і зрозумілий, без зайвого емоційного наповнення;

– дата публікації засвідчує її актуальність;

– факти і оцінка фактів – не одне й те саме!

Будьте пильні! Факти чи фейки – вибір за Вами!

Викладачі кафедри соціології ЧНУ ім. Петра Могили висловили щиру подяку адміністрації ліцею за теплий прийом та можливість співпраці!

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили