Профорієнтаційна робота кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки


12 квітня 2019 року завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Юліана Палагнюк разом з доцентом кафедри Світланою Сурговою провели урок з дисципліни «Людина і суспільство» в рамках Social work practice club та профорієнтацію зі спеціальності «Соціальна робота» для учнів 11 класу ЗОШ № 53.

Юліана Палагнюк провела для учнів цікавий урок на актуальну тему історії та особливостей європейської інтеграції. Учні також дізналися цікаві факти про європейські держави.

Світлана Сургова розповіла учням про можливості закордонних стажувань, вивчення іноземних мов та профільних предметів англійською мовою під час навчання на спеціальності «Соціальна робота» в Могилянці, а також учні дізналися про перспективи працевлаштування в Україні та закордоном після закінчення навчання на цій спеціальності.

Викладачі кафедри також подарували школі третє оновлене видання посібника з вивчення європейської інтеграції та англійської мови «English. European and Euro-Atlantic Integration. A textbook for Civil Servants and Local Government Employees», авторами якого є, у тому числі, викладачі кафедри Юліана Палагнюк та Дмитро Сай.

Колектив кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки висловлює щиру вдячність за запрошення і співробітництво директору ЗОШ № 53, вчителю вищої категорії, старшому вчителю, відміннику освіти Людмилі Ушаковій та вчителю-методисту, вчителю вищої категорії, вчителю історії Катерині Даниловій.

Події та оголошення


червня
30
Триває набір на програму Study Tours to Poland

Study Tours to Poland – досліджуй польську культуру, освіту і традиції на безкоштовній програмі для активних студентів! Метою STP для студентів є представлення різних аспектів життя у Польші, механізмів системних змін і модернізації, а також досвіду присутності в європейських структурах. …

липня
1
Запрошуються науково-педагогічні працівники ЗВО до участі у проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX in Ukraine) та Академія Української Преси (АУП) запрошують науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти (ЗВО), які здійснюють підготовку педагогічних кадрів, до участі у проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». Проект виконується за підтримки посольств Великої Британії …

липня
13
Молодіжний обмін у Нідерландах 13-21 липня

NGO Go On шукає учасників для участі у молодіжному обміні «Beea reason 2 be 2 gether». 35 молодих людей з Нідерландів, України, Вірменії, Словаччини та Іспанії протягом тижня будуть спільно працювати над покращенням знань щодо саморозвитку, міжнаціональної рівності, медіаграмотності і …