Профорієнтаційна робота кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки

12 квітня 2019 року завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Юліана Палагнюк разом з доцентом кафедри Світланою Сурговою провели урок з дисципліни «Людина і суспільство» в рамках Social work practice club та профорієнтацію зі спеціальності «Соціальна робота» для учнів 11 класу ЗОШ № 53.

Юліана Палагнюк провела для учнів цікавий урок на актуальну тему історії та особливостей європейської інтеграції. Учні також дізналися цікаві факти про європейські держави.

Світлана Сургова розповіла учням про можливості закордонних стажувань, вивчення іноземних мов та профільних предметів англійською мовою під час навчання на спеціальності «Соціальна робота» в Могилянці, а також учні дізналися про перспективи працевлаштування в Україні та закордоном після закінчення навчання на цій спеціальності.

Викладачі кафедри також подарували школі третє оновлене видання посібника з вивчення європейської інтеграції та англійської мови «English. European and Euro-Atlantic Integration. A textbook for Civil Servants and Local Government Employees», авторами якого є, у тому числі, викладачі кафедри Юліана Палагнюк та Дмитро Сай.

Колектив кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки висловлює щиру вдячність за запрошення і співробітництво директору ЗОШ № 53, вчителю вищої категорії, старшому вчителю, відміннику освіти Людмилі Ушаковій та вчителю-методисту, вчителю вищої категорії, вчителю історії Катерині Даниловій.