Профорієнтаційна робота кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки


12 квітня 2019 року завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Юліана Палагнюк разом з доцентом кафедри Світланою Сурговою провели урок з дисципліни «Людина і суспільство» в рамках Social work practice club та профорієнтацію зі спеціальності «Соціальна робота» для учнів 11 класу ЗОШ № 53.

Юліана Палагнюк провела для учнів цікавий урок на актуальну тему історії та особливостей європейської інтеграції. Учні також дізналися цікаві факти про європейські держави.

Світлана Сургова розповіла учням про можливості закордонних стажувань, вивчення іноземних мов та профільних предметів англійською мовою під час навчання на спеціальності «Соціальна робота» в Могилянці, а також учні дізналися про перспективи працевлаштування в Україні та закордоном після закінчення навчання на цій спеціальності.

Викладачі кафедри також подарували школі третє оновлене видання посібника з вивчення європейської інтеграції та англійської мови «English. European and Euro-Atlantic Integration. A textbook for Civil Servants and Local Government Employees», авторами якого є, у тому числі, викладачі кафедри Юліана Палагнюк та Дмитро Сай.

Колектив кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки висловлює щиру вдячність за запрошення і співробітництво директору ЗОШ № 53, вчителю вищої категорії, старшому вчителю, відміннику освіти Людмилі Ушаковій та вчителю-методисту, вчителю вищої категорії, вчителю історії Катерині Даниловій.

Події та оголошення


серпня
24
Запрошуємо взяти участь у Марші вишиванок до Дня Незалежності України

24 серпня 2019 року з нагоди 28-ї річниці Незалежності України в Миколаєві відбудеться Марш вишиванок за участі міських громадських організацій. У програмі заходу: покладання квітів до пам’ятника Небесної сотні; урочисте проходження громади міста у вишиванках від пам’ятника Небесної сотні вулицями …

серпня
31
Чудова можливість від Startup Live Kyiv!

Startup Live Kyiv  надає можливість розвинути свій стартап та отримати підтримку менторів з усього світу! Разом із Startup Live Kyiv Ви матимете такі переваги: отримаєте підтримку, критику та заохочення від менторів з усього світу; представите і вдосконалити свою бізнес-ідею; знайдете …

вересня
2
Стипендії для українців на міжнародну програму CANactions School ‘Creating Homes for Tomorrow’

Activating Urban Periphery in Eastern Europe Programme (ACT I UP) за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини надає 10 стипендій претендентам/кам з України на участь в освітній програмі CANactions School ‘Creating Homes for Tomorrow’. Стипендії покривають 75% вартості навчання (повної …