Профорієнтаційна робота кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки

17 квітня 2019 року викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Тетяна Костєва, Дмитро Сай та Тетяна Попова провели тренінги в рамках #Socialworkpracticeclub та профорієнтацію зі спеціальності «Соціальна робота» для учнів 11-10 класів Очаківської ЗОШ №1, Очаківської ЗОШ №4 та Благодарівської ЗОШ Миколаївського району.

Тренінгове заняття Тетяни Костєвої на тему «Спілкування без кордонів» було націлене на оволодіння навичками доброзичливого спілкування, вміннями будувати дружні взаємовідносини та розширювати коло знайомих.

Тренінгове заняття Дмитра Сая було присвячене актуальній проблемі кібербулінгу. Учні ознайомились з основними правилами Інтернет-безпеки, дізнались про сутність та особливості таких явищ, як «хейтерство», «булінг» та «кібербулінг».

Майстер-клас від Тетяни Костєвої допоміг учням оволодіти основними стратегіями досягнень життєвих цілей та вмінням правильно визначити життєві пріоритети.

Тетяна Попова наголосила на актуальності професії соціального працівника, розкрила її унікальність та перспективи працевлаштування.

Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки вдячна педагогічному та учнівському колективам за організацію чудової зустрічі та теплий прийом.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили