Профорієнтаційна робота кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки


17 квітня 2019 року викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Тетяна Костєва, Дмитро Сай та Тетяна Попова провели тренінги в рамках #Socialworkpracticeclub та профорієнтацію зі спеціальності «Соціальна робота» для учнів 11-10 класів Очаківської ЗОШ №1, Очаківської ЗОШ №4 та Благодарівської ЗОШ Миколаївського району.

Тренінгове заняття Тетяни Костєвої на тему «Спілкування без кордонів» було націлене на оволодіння навичками доброзичливого спілкування, вміннями будувати дружні взаємовідносини та розширювати коло знайомих.

Тренінгове заняття Дмитра Сая було присвячене актуальній проблемі кібербулінгу. Учні ознайомились з основними правилами Інтернет-безпеки, дізнались про сутність та особливості таких явищ, як «хейтерство», «булінг» та «кібербулінг».

Майстер-клас від Тетяни Костєвої допоміг учням оволодіти основними стратегіями досягнень життєвих цілей та вмінням правильно визначити життєві пріоритети.

Тетяна Попова наголосила на актуальності професії соціального працівника, розкрила її унікальність та перспективи працевлаштування.

Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки вдячна педагогічному та учнівському колективам за організацію чудової зустрічі та теплий прийом.

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …