Профорієнтаційна робота кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки

17 квітня 2019 року викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Тетяна Костєва, Дмитро Сай та Тетяна Попова провели тренінги в рамках #Socialworkpracticeclub та профорієнтацію зі спеціальності «Соціальна робота» для учнів 11-10 класів Очаківської ЗОШ №1, Очаківської ЗОШ №4 та Благодарівської ЗОШ Миколаївського району.

Тренінгове заняття Тетяни Костєвої на тему «Спілкування без кордонів» було націлене на оволодіння навичками доброзичливого спілкування, вміннями будувати дружні взаємовідносини та розширювати коло знайомих.

Тренінгове заняття Дмитра Сая було присвячене актуальній проблемі кібербулінгу. Учні ознайомились з основними правилами Інтернет-безпеки, дізнались про сутність та особливості таких явищ, як «хейтерство», «булінг» та «кібербулінг».

Майстер-клас від Тетяни Костєвої допоміг учням оволодіти основними стратегіями досягнень життєвих цілей та вмінням правильно визначити життєві пріоритети.

Тетяна Попова наголосила на актуальності професії соціального працівника, розкрила її унікальність та перспективи працевлаштування.

Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки вдячна педагогічному та учнівському колективам за організацію чудової зустрічі та теплий прийом.

Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.

липня
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …

липня
Запрошуємо на захід “Мова об’єднує”

16 липня 2019 року набирає чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»!