Профорієнтаційна робота кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки


17 квітня 2019 року викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Тетяна Костєва, Дмитро Сай та Тетяна Попова провели тренінги в рамках #Socialworkpracticeclub та профорієнтацію зі спеціальності «Соціальна робота» для учнів 11-10 класів Очаківської ЗОШ №1, Очаківської ЗОШ №4 та Благодарівської ЗОШ Миколаївського району.

Тренінгове заняття Тетяни Костєвої на тему «Спілкування без кордонів» було націлене на оволодіння навичками доброзичливого спілкування, вміннями будувати дружні взаємовідносини та розширювати коло знайомих.

Тренінгове заняття Дмитра Сая було присвячене актуальній проблемі кібербулінгу. Учні ознайомились з основними правилами Інтернет-безпеки, дізнались про сутність та особливості таких явищ, як «хейтерство», «булінг» та «кібербулінг».

Майстер-клас від Тетяни Костєвої допоміг учням оволодіти основними стратегіями досягнень життєвих цілей та вмінням правильно визначити життєві пріоритети.

Тетяна Попова наголосила на актуальності професії соціального працівника, розкрила її унікальність та перспективи працевлаштування.

Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки вдячна педагогічному та учнівському колективам за організацію чудової зустрічі та теплий прийом.

Події та оголошення


лютого
27
Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на зустріч з письменником Віталієм Рогожею

27 лютого 2020 року о 12:30 у приміщенні  читального  залу Філологічної бібліотеки (Інститут філології ЧНУ імені Петра Могили) відбудеться зустріч з письменником Віталієм Рогожею «Не віддаймо Україну нікому!» Віталій Рогожа – український поет, прозаїк, драматург, автор трилогії «Запороги» («Петро Сагайдачний», …

березня
10
Запрошуємо до участі у літературно-мистецькому конкурсі, присвяченому 206-літтю з дня народження Тараса Шевченка

10 березня 2020 року о 14:00 в аудиторії 11-312 (Інститут філології ЧНУ імені Петра Могили) відбудеться літературно-мистецький конкурс «Моя ти доле молодая», присвячений 206-літтю з дня народження Т. Шевченка. До участі запрошуємо студентів, викладачів, співробітників нашого університету для виконання поезій …

квітня
1
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …