Профорієнтаційна робота кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. П. Могили

Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки активно підтримує контакти з випускниками.

Яскравим прикладом цього є співпраця з соціальним педагогом КЗ «Долинська ЗШ І-ІІІ ступенів №4 Долинської районної ради» Кіровоградскьої області Єгоровою Інною Василівною Інна Єгорова (випускниця 2009 року).

У рамках проведення заняття з учнями 11 класів «ЗНО: психологічна допомога абітурієнтам» Інна Василівна поділилась досвідом навчання в ЧНУ ім. П. Могили за спеціальністю «Соціальна робота», розповіла про переваги цієї професії, можливості працевлаштування, цікаве студентське життя та цінність отриманих знань.

Під час зустрічі було продемонстровано рекламний ролик спеціальності та профорієнтаційну презентацію.

Дякуємо за співпрацю, бажаємо творчих здобутків, професійного росту та сподіваємось на подальшу активну взаємодію!