Профорієнтаційна робота кафедри фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії

22 січня 2020 року викладачі кафедри фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії відвідали ЗЗСО Снігурівського району з метою надати всебічну інформацію про ЧНУ імені Петра Могили, зокрема, про медичний інститут.

Представники кафедри висловлюють подяку за щиру та привітну зустріч. Адміністрація надала можливість плідно поспілкуватися з випускниками шкіл, зокрема провідний фахівець кафедри розповів майбутнім абітурієнтам про умови вступу та навчання в університеті.

У свою чергу школярі ставили багато питань щодо якості надання навчальних послуг, вартості навчання за контрактом, умов проживання в гуртожитку тощо.

Наприкінці майбутніх потенційних абітурієнтів було запрошено на «День відкритих дверей ЧНУ імені Петра Могили», який відбудеться 1 лютого 2020 року.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).