Профорієнтаційна робота кафедри фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії

22 січня 2020 року викладачі кафедри фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії відвідали ЗЗСО Снігурівського району з метою надати всебічну інформацію про ЧНУ імені Петра Могили, зокрема, про медичний інститут.

Представники кафедри висловлюють подяку за щиру та привітну зустріч. Адміністрація надала можливість плідно поспілкуватися з випускниками шкіл, зокрема провідний фахівець кафедри розповів майбутнім абітурієнтам про умови вступу та навчання в університеті.

У свою чергу школярі ставили багато питань щодо якості надання навчальних послуг, вартості навчання за контрактом, умов проживання в гуртожитку тощо.

Наприкінці майбутніх потенційних абітурієнтів було запрошено на «День відкритих дверей ЧНУ імені Петра Могили», який відбудеться 1 лютого 2020 року.