Профорієнтаційна робота кафедри фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії


22 січня 2020 року викладачі кафедри фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії відвідали ЗЗСО Снігурівського району з метою надати всебічну інформацію про ЧНУ імені Петра Могили, зокрема, про медичний інститут.

 

Представники кафедри висловлюють подяку за щиру та привітну зустріч. Адміністрація надала можливість плідно поспілкуватися з випускниками шкіл, зокрема провідний фахівець кафедри розповів майбутнім абітурієнтам про умови вступу та навчання в університеті.

 

 

У свою чергу школярі ставили багато питань щодо якості надання навчальних послуг, вартості навчання за контрактом, умов проживання в гуртожитку тощо.

 

Наприкінці майбутніх потенційних абітурієнтів було запрошено на «День відкритих дверей ЧНУ імені Петра Могили», який відбудеться 1 лютого 2020 року.

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут