Профорієнтаційна робота ЧНУ імені Петра Могили триває: викладачі факультету філології зустрілися з випускниками Новобузького ліцею

28 лютого 2024 року викладачі кафедри англійської філології та перекладу – доцентка б.в.з. Надія Васильєва та викладачка, Анастасія Міхєєва провели профорієнтаційну зустріч з учнями 11 класів Новобузького ліцею.

Під час зустрічі учні були проінформовані щодо переваг вступу на освітні програми «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська» та «Середня освіта. Англійська мова та зарубіжна література», процес навчання, міжнародні проєкти, наукову та творчу діяльність студентів та про можливості працевлаштування після випуску. У подальшій дискусії, учні задавали питання про особливості вступу та навчання у ЧНУ імені Петра Могили та на факультеті філології зокрема.

28 лютого відбулася профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри англійської філології та перекладу з учнями 10 класу та викладачами Новобузького ліцею Новобузької міської ради Миколаївської області. Старші викладачі кафедри –кандидатка філологічних наук Вікторія Агєєва-Каркашадзе та кандидатка політичних наук Маргарита Лимар ознайомили учнів ліцею з особливостями навчання в ЧНУ імені Петра могили, зокрема розказали про факультет філологічних наук та напрями підготовки філологів – мовні студії, переклад та середня освіта. Окрім іншого, студентів ознайомили з перспективами участі у програмах академічної мобільності, акцентуючи увагу на міжнародному співробітництві університету з закордонними партнерами.

Своїми враженнями від навчання в університеті та участі у програмах закордонних стажувань і академічної мобільності з майбутніми абітурієнтами поділилися студенти 441 групи Діана Донець, Вікторія Юрлова, Денис Темченко, Єлизавета Бірюкова, Валентина Капелюха. Вони розказали про студентське життя, організацію дозвілля та закликали майбутніх студентів бути сміливими та вчити мови, розказали про курс «Аудіо-візуального перекладу» та багато іншого, наголосивши на важливості набуття нових навичок, які у поєднанні зі знанням мові відкривають «всі двері» у великий світ!