Професора Миколу Клименка визнано одним з видатних українських вчених в галузі патофізіології

24-25 травня 2018 р. в м. Одесі відбулася щорічна, вже 17-та, науково-практична конференція «ХVІІ читання ім. В.В. Підвисоцького».

У заході, вже традиційно, взяли участь вчені-медики ЧНУ імені Петра Могили.

Професор Микола Клименко, проректор з науково-педагогічної роботи та питань розвитку, був співголовою пленарного засідання та зробив доповідь «Асоціації механізму розпізнавання флогогена, шляху активації макрофагів, типу Т-хелперів та ступеня запалення».

Під час конференції професору Миколі Клименку були вручені медаль та сертифікат про нагородження пам’ятною медаллю на честь засновників патофізіології О.О. Богомольця і В.В. Підвисоцького, якою Українське наукове товариство патофізіологів відзначає відомих вчених, що зробили значний внесок у розвиток патофізіології.

Доктор медичних наук, завідувач кафедри медичної біології та хімії, біохімії, фізіології та мікробіології Анатолій Авраменко разом з вченими з Одеського національного медичного університету став співавтором доповіді «Helicobacter pylory и дисбиоз кишечника».

Довідково: Володимир Валеріанович Підвисоцький (1857 – 1913), на честь якого започатковані читання, – український патофізіолог, доктор медицини, професор, основоположник київської школи патофізіологів, один з основоположників української патофізіології.

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77