Професор з Німеччини прочитав цикл лекцій для студентів Інституту філології


21 травня 2019 року в Інституті філології для студентів кафедри української філології, теорії та історії літератури відбулася перша лекція професора з Німеччини (Saarland University) Роберта Марті на тему «Особливості навчальної та наукової діяльності в університетах Німеччини». Цим заходом почалася програма перебування професора в ЧНУ ім. Петра Могили, яка тривала 3 дні.

Так, 22 травня 2019 р. в Інституті філології для студентів професор Роберт Марті прочитав другу лекцію на тему: «Слов҆ янський острів у німецькому морі: лужицький народ та його мови».

А 23 травня 2019 р. відбулася заключна лекція академічного професора Роберта Марті. Цього разу на тему: «Слов’яни – народ писемності та письма?».

Від початку пан професор привітав з Днем слов’янської писемності та культури та з Днем філолога, напередодні яких й відбувався захід. Цього ж дня пан Роберт разом із помічником ректора зі зв’язків з громадськістю Оксаною Степановою побував на «Українському радіо: Миколаїв», де з ведучими Світланою Вовк та Денисом Бобковим, випускниками кафедри української філології, теорії та історії літератури, мали бесіду стосовно свята філологів.

Зазначимо, що у програмі перебування науковця з Німеччини також був запис інтерв’ю на Petro Mohyla TV та публічні лекції доцента Сергія Пономаренка («Мова молитви у Проваславній церкви України XVI – XVII ст.» та «Акцентографічний аспект дослідження давніх слов’янських пам’яток»).

Події та оголошення


серпня
23
Розпочався конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проектів для реалізації у 2020-2021 роках

22 липня 2019 року почався конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проектів для реалізації у 2020-2021 роках. Він оголошений Міністерством освіти і науки України та Міністерством науки та вищої освіти Республіки Польща. Подати пропозицію можна до 23 серпня 2019 року. Конкурс відкритий для …

липня
23
Кіноклуб MY ART проводить безкоштовний показ фільмів

Кіноклуб MY ART протягом всього літа показує кіно на відкритому майданчику закинутого Будинку офіцерів флоту, задля насичення культурного різноманіття у Миколаєві та формуванню культури участі в мистецьких подіях жителів міста. Вхід на усі події та кінопокази – ВІЛЬНИЙ. Локація заходу …

серпня
12
Відкрито конкурс Wrike Contest 2019!

Wrike, розробник сервісу для спільної роботи і управління проектами, відкриває новий міжнародний офіс в Празі, і запускає конкурс Work, Unleashed 2019. Мета конкурсу – генерація і реалізація ідей, які нададуть нові можливості у Wrike і дозволять компаніям-клієнтам досягати більш високих …