Професор з Німеччини прочитав цикл лекцій для студентів Інституту філології


21 травня 2019 року в Інституті філології для студентів кафедри української філології, теорії та історії літератури відбулася перша лекція професора з Німеччини (Saarland University) Роберта Марті на тему «Особливості навчальної та наукової діяльності в університетах Німеччини». Цим заходом почалася програма перебування професора в ЧНУ ім. Петра Могили, яка тривала 3 дні.

Так, 22 травня 2019 р. в Інституті філології для студентів професор Роберт Марті прочитав другу лекцію на тему: «Слов҆ янський острів у німецькому морі: лужицький народ та його мови».

А 23 травня 2019 р. відбулася заключна лекція академічного професора Роберта Марті. Цього разу на тему: «Слов’яни – народ писемності та письма?».

Від початку пан професор привітав з Днем слов’янської писемності та культури та з Днем філолога, напередодні яких й відбувався захід. Цього ж дня пан Роберт разом із помічником ректора зі зв’язків з громадськістю Оксаною Степановою побував на «Українському радіо: Миколаїв», де з ведучими Світланою Вовк та Денисом Бобковим, випускниками кафедри української філології, теорії та історії літератури, мали бесіду стосовно свята філологів.

Зазначимо, що у програмі перебування науковця з Німеччини також був запис інтерв’ю на Petro Mohyla TV та публічні лекції доцента Сергія Пономаренка («Мова молитви у Проваславній церкви України XVI – XVII ст.» та «Акцентографічний аспект дослідження давніх слов’янських пам’яток»).

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут