Професор з Німеччини прочитав цикл лекцій для студентів Інституту філології


21 травня 2019 року в Інституті філології для студентів кафедри української філології, теорії та історії літератури відбулася перша лекція професора з Німеччини (Saarland University) Роберта Марті на тему «Особливості навчальної та наукової діяльності в університетах Німеччини». Цим заходом почалася програма перебування професора в ЧНУ ім. Петра Могили, яка тривала 3 дні.

Так, 22 травня 2019 р. в Інституті філології для студентів професор Роберт Марті прочитав другу лекцію на тему: «Слов҆ янський острів у німецькому морі: лужицький народ та його мови».

А 23 травня 2019 р. відбулася заключна лекція академічного професора Роберта Марті. Цього разу на тему: «Слов’яни – народ писемності та письма?».

Від початку пан професор привітав з Днем слов’янської писемності та культури та з Днем філолога, напередодні яких й відбувався захід. Цього ж дня пан Роберт разом із помічником ректора зі зв’язків з громадськістю Оксаною Степановою побував на «Українському радіо: Миколаїв», де з ведучими Світланою Вовк та Денисом Бобковим, випускниками кафедри української філології, теорії та історії літератури, мали бесіду стосовно свята філологів.

Зазначимо, що у програмі перебування науковця з Німеччини також був запис інтерв’ю на Petro Mohyla TV та публічні лекції доцента Сергія Пономаренка («Мова молитви у Проваславній церкви України XVI – XVII ст.» та «Акцентографічний аспект дослідження давніх слов’янських пам’яток»).

Події та оголошення


листопада
15
Святкуємо День студента разом! Не проґав!

Хей! Цей день зовсім скоро! Ми вже знаємо, як ти будеш святкувати! 15.11 – ALL DAY ! Святкуємо ДЕНЬ СТУДЕНТА 11:50 -12:30 – ” tatto майстерня”, смаколики, лотерея «Lucky student» (10-й та головний корпуси); 14:00 – святковий концерт + розіграш призів …

листопада
13
Запрошуємо на мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво»

Шановні студенти,  ГО «Молодь України» разом з доцентом кафедри економіки та підприємства Віктором Погромським приготували для вас мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво». Захід відбудеться цієї середи 13 листопада о 15:00 на базі ЧНУ імені Петра Могили. Якщо ти студент і тебе …

листопада
12
Запрошуємо до Multilingual sprach café: практика німецької, англійської та іспанської мов

Хочете попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови? Тоді запрошуємо вас на Multilingual sprach café Коли: 12 листопада (інші дати будуть анонсовані пізніше) Час: 18:30 – 20:30 Де: Піцерія «Челентано» (3 Слобідська 49/1, біля АТБ) Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр …