Професор ЧНУ імені Петра Могили Юрій Котляр розповів про діяльність Олександра Суворова журналістам “Суспільного”

11 лютого 2023 року доктор історичних наук, професор Чорноморського національного університету імені Петра Могили Юрій Котляр розповів про діяльність Олександра Суворова для кореспондентів видання «Суспільне».

Актуальність такої теми викликало те, що в кінці грудня 2022 року в Миколаєві демонтували пам’ятник Олександру Суворову, який встановили в 2010 році біля будівлі кафедри військової підготовки Миколаївського національного університету імені Василя Сухомлинського.

Історик розповів про образ «великого полководця» та пояснив чи слід на Миколаївщині вшановувати особистість Олександра Суворова та на скільки літературно-пропагандистський образ полководця відрізняється від історичних фактів.

Детальніше ознайомитися з текстом інтерв’ю можна за посиланням.